Detail info
Close

Serenády pre radosť 7 s Hilaris

Serenády pre radosť 7 s Hilaris

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Zámerom koncertu je prezentovať bohatú hudobnú paletu klasických serenád

v podaní  komorného orchestra Hilaris v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave pod názvom „Serenády pre radosť –vášeň pre hudbu ", kde zaznejú v nedeľu 23. októbra 2022 pod vedením Alana Vizváryho diela skladateľov H.Wolfa , V.Kubičku a F. Schuberta . Za 6 rokov si bratislavské publikum veľmi obľúbilo tento pravidelný každoročný cyklus koncertov HILARIS CHAMBER ORCHESTRA v bratislavskom starom meste. V roku 2022 bude 7.ročník a zaznie v rámci neho svetová premiéra diela slovenského skladateľa V.Kubičku. Sólistkou premiéry koncertu pre flautu a orchester bude Ivica Gabrišová - Encingerová. Ll Okrem Kubičkovej premiéry zaznie tiež Talianska Serenáda od H. Wolfa a 225.výročie F. Schuberta si pripomenieme jeho slávnym sláčikovým kvartetom Smrť a dievča.

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia,  Hudobný fond v Bratislave a SOZA. Mediálnym partnerom je portál Moja kultúra a Art & History Magazine.

Vstupenky zakúpené na júnový a septembrový koncert za mier s Mahlerom platia na tento koncert 23.10. 

Cena na mieste 17€Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Serenády pre radosť 7 s Hilaris
picture Serenády pre radosť 7 s Hilaris
picture Serenády pre radosť 7 s Hilaris
picture Serenády pre radosť 7 s Hilaris

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Serenády pre radosť 7 s Hilaris - 23.10.2022 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Serenády pre radosť 7 s Hilaris, ktoré sa malo konať dňa 23.10.2022 o 18:00 hod. v Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 23.10.2022 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Oznam organizátora:
‼️ DÔLEŽITÝ OZNAM ‼️ Nedeľný koncert Serenády pre radosť 23.10. sa posúva z 18:00 na 19:00 z dôvodu mimoriadneho podujatia na Primaciálnom námestí.  Mrzi nás to, ale my sme mali rezervovanú Zrkadlovu sieň od mája a Koncert pre mesto organizovaný teamom Vallo bol oznámený verejnosti len včera. Veríme, že nám napriek tomu zachováte vernosť! Tešíme sa na Vás!

Členovia HILARIS CHAMBER ORCHESTRA 

 

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top