Silent Stream of Godless Elegy & Lunatic Gods tour

Silent Stream of Godless Elegy & Lunatic Gods tour

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Pozývame vás na jedinečné koncerty naprieč celým Slovenskom. Unikátne spojenie kapiel, ktoré majú k sebe veľmi blízko a majú spoločné slovanské korene a promujú svoje nové albumy.
Príďte si aj vy vychutnať originálny umelecký zážitok a aspoň na chviľku sa nechať unášať pomyselným dotykom hudby našich pohanských predkov. 

Moravská kapela, ktorá svoju predošlú dosku vydala celosvetovo u francúzskej firmy Season Of Mist. Držitelia dvoch hard'n'heavy Andělov tento rok prišli s novou zbierkou nazvanou poeticky "Smutnice".
Názov albumu odráža jeho celú atmosféru a jeho dej se odohrává behom jedného jediného dňa. Začína východom Slnka, ktoré je podľa starých pohanských povestí ukované Kováčom, a končí jeho západom, smrťou,
kedy Slnko odvádza bohyňa smrti "Morena" do Návu, aby na druhý deň opet mohlo povstať a rozprávať nový príbeh. Ani na tejto doske nechýbajú nástroje ako cimbál, husle, violoncello či čarovný ženský vokál Hany Hajdovej. Album produkčne zastrešil priekopník orientálneho rocku Yossi Sassi. 

 

Na mape

Top