Sisa Michalidesová – Krst CD Colours of solitude

Sisa Michalidesová – Krst CD Colours of solitude

Dátum: 13. marca 2020
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Dvojnásobná držiteľka ceny Esprit Sisa Michalidesová bude krstiť svoj najnovší jazzový album!

Vstupenky

Piatok
13
Mar 2020
20:00
Sisa Michalidesová – Krst CD Colours of solitude

Popis podujatia

Skladateľka a hudobníčka Sisa Michalidesová, dvojnásobná držiteľka ceny Esprit za najlepší slovenský jazzový album, pokrstí svoj najnovší jazzový album Colours of Solitude 13.marca, v klube Blue Note v Novom Meste nad Váhom. Sisa nahrala svoj album v kolíske jazzu v New Yorku. Z albumu cítiť zápalistosť newyorských muzikantov. Podobnosť ich hudobného cítenia našla aj na Slovensku. V interpretácii popredných virtuózov jazzu, klaviristu Ondreja Krajňáka, gitaristu Michala Bugalu, Roberta Vizváryho na basgitaru, bubeníka Martina Valihoru a klávesistu Petra Preložníka i v podaní autorky zaznie album vo významnom slovenskom jazzovom klube. Nahrávanie albumu realizovali špičkoví interpréti USA. Benito Gonzalez – klavír, Mark Withfield Jr, Daniel Prim - bicie, Ameen Saleem, Alex Ayala - kontrabas/basová gitara, Andrew Renfroe, Noah Abraham Gerschwin - gitara a slovenskí hráči: Peter Preložník - klávesy a Milo Suchomel – saxofón a Sisa Michalidesová – flauta, kompozície.

Viac : https://www.skjazz.sk/news/showNew/cd-sisa-michalidesova-colours-of-solitude https://www.facebook.com/sisa.michalidesova

Rezervácie a vstupenky: info@bluenote.sk alebo na tel.č. 0902 608 912Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top