Sisa Michalidesová – Krst CD Colours of solitude

Sisa Michalidesová – Krst CD Colours of solitude

Dátum:
Miesto:

Dvojnásobná držiteľka ceny Esprit Sisa Michalidesová bude krstiť svoj najnovší jazzový album!

Vstupenky

Popis podujatia

Skladateľka a hudobníčka Sisa Michalidesová, dvojnásobná držiteľka ceny Esprit za najlepší slovenský jazzový album, pokrstí svoj najnovší jazzový album Colours of Solitude 13.marca, v klube Blue Note v Novom Meste nad Váhom. Sisa nahrala svoj album v kolíske jazzu v New Yorku. Z albumu cítiť zápalistosť newyorských muzikantov. Podobnosť ich hudobného cítenia našla aj na Slovensku. V interpretácii popredných virtuózov jazzu, klaviristu Ondreja Krajňáka, gitaristu Michala Bugalu, Roberta Vizváryho na basgitaru, bubeníka Martina Valihoru a klávesistu Petra Preložníka i v podaní autorky zaznie album vo významnom slovenskom jazzovom klube. Nahrávanie albumu realizovali špičkoví interpréti USA. Benito Gonzalez – klavír, Mark Withfield Jr, Daniel Prim - bicie, Ameen Saleem, Alex Ayala - kontrabas/basová gitara, Andrew Renfroe, Noah Abraham Gerschwin - gitara a slovenskí hráči: Peter Preložník - klávesy a Milo Suchomel – saxofón a Sisa Michalidesová – flauta, kompozície.

Viac : https://www.skjazz.sk/news/showNew/cd-sisa-michalidesova-colours-of-solitude https://www.facebook.com/sisa.michalidesova

Rezervácie a vstupenky: info@bluenote.sk alebo na tel.č. 0902 608 912Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Sisa Michalidesová – Krst CD Colours of solitude - 13.3.2020 o 20:00 hod.

Predstavenie Sisa Michalidesová – Krst CD Colours of solitude, ktoré sa malo konať dňa 13.3.2020 o 20:00 hod. v Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to buď osobne na adrese Karadžičova 14, Bratislava, alebo poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P. O. Box 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top