Spevácky zbor Technik STU: Ľudové premeny

Spevácky zbor Technik STU: Ľudové premeny

Dátum: 9. júna 2018
Miesto: Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava

Vstupenky

Sobota
9
Jún 2018
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Spevácky zbor Technik STU: Ľudové premeny

Popis podujatia

Ľudové premeny

Záverečný koncert sezóny spojený s predstavením nového CD.

Spevácky zbor Technik STU nadväzuje na tradíciu ľudových piesní, ktoré boli s ním spojené od jeho založenia v roku 1956. Aj keď je dnes zbor známy tým, že sa venuje rôznym žánrom, zborové úpravy ľudoviek zostali pevnou súčasťou jeho rôznorodého repertoáru. Velikáni ako Suchoň, Hrušovský, Cikker sa inšpirovali v rôznych regiónoch a okrem nich počas júnového koncertu zaznejú aj úpravy, ktoré vznikli len pred nedávnom. Na koncerte sa uvedie do života aj nové CD Techniku - Ľudové premeny. Obsahuje až 30 piesní a pri tejto príležitosti si je možné kúpiť lístok na koncert spolu s CD, ktoré vám bude odovzdané pri vstupe.

Čo by to bolo za ukončenie sezóny, ak by sa nemyslelo na všetkých divákov a bývalých Technikárov. Preto sú všetci po skončení koncertu pozvaní na čašu vína, ktorá vytvorí priestor, aby sme sa ešte lepšie spoznali, pospomínali na zážitky a oslávili úspešné ukončenie 61. sezóny.

Koncert aj samotné CD vzniklo vďaka láskavej podpore Slovenskej Technickej Univerzity v Bratislave, spoločnosti Adient, Nadácie ZSE ako aj všetkých bývalých a súčasných spevákov a dirigentov, ktorí tvoria technikársku tradíciu.

Vstupné 5 eur (lístok bez CD), 10 eur (lístok s novým CD). Sedenie v sále je voľné a nie je rozdelené na žiadne sektory.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top