Detail info
Close

Standart Festival 2016

Standart Festival 2016

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 12.3.2016 od 10:00hod.
Miesto konania/Place of event: Sheraton Hotel Bratislava

Popis/Description:

Po niekoľkých úspečných ročníkov Coffeefest Slovakia sa organizátori rozhodli posunúť svoje podujatia na ďalší stupeň vývoja. Pod záštitou printového magazínu o kávovej kultúre "Standart - Standing for the Art of Coffee" sa fanúšikovia kávy a životného štýlu s ňou spätého budú môcť stretnúť so šiestimi pražiarmi zo Slovenska a šiestim producentmi kvalitnej výberovej kávy napr. z Česka, Maďarska, Nemecka alebo Rakúska. Premiérovo však Standart Festival naberie aj ďalšie dva rozmery - s heslom “Coffee, Design, Cocktails” budú do programu zakompované ochutnávky kvalitných ginových cocktailov pod vedením známych barových tímov (ako napr. Záhir) a ukážky dobrého slovenského designu.

Už tradične sa podujatie uskutoční v exkluzívnych priestoroch Sheraton Hotela Bratislave naproti Slovenskému národnému divadlu. Súčasťou programu bude aj rozšírenie priestoru pred samotný hotel a o niekoľko vnútorných miestností, kde sa budú konať sprievodné aktivity, prednášky alebo degustácie.

Priaznivci kávovej scény si budú môcť vypočuť zaujímavé prednášky od ľudí ako Eduardo Hernandez, farmár z El Salvadoru alebo Hannah Lanfear, brand ambassadorka známeho londýnskeho Jensen’s Ginu a iných osobností, zoznámiť sa s alternatívnymi metódami prípravy kávy a zároveň ich aj ochutnať. Atmosféru bude dotvárať moderovaný sprievodný program, tóny príjemnej hudby, možnosť ochutnať kávy v spojení s dobrým alkoholom a latte art.

Príďte spolu s organizátormi prežiť príjemný víkend unikátneho konceptu v spoločnosti skvelej kávy a pozitívne naladených ľudí.

Vidíme sa dvanásteho! :)

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavuTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Standart Festival 2016
picture Standart Festival 2016
picture Standart Festival 2016
picture Standart Festival 2016
picture Standart Festival 2016
picture Standart Festival 2016
picture Standart Festival 2016
picture Standart Festival 2016
Top