Štefan Štec: Poleťiv bym‘ na kraj svita TOUR 2018

Štefan Štec: Poleťiv bym‘ na kraj svita TOUR 2018

Dátum: 6. - 15. novembra 2018
Miesto: Prešov, Bratislava
COVID-19 :
POZOR
Vzhľadom na epidemiologické opatrenia vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 Vás v mene Usporiadateľa prosíme, aby ste si na podujatie spolu so vstupenkou doniesli aj vyplnený formulár s kontaktnými údajmi na návštevníka ku každej zakúpenej vstupenke samostatne. Ďakujeme za pochopenie

Stiahnuť formulár

Vstupenky

Utorok
6
Nov 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Štefan Štec: Poleťiv bym‘ na kraj svita TOUR 2018
Kino Scala

Prešov

Štvrtok
15
Nov 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Štefan Štec: Poleťiv bym‘ na kraj svita TOUR 2018
Ateliér Babylon

Bratislava

Popis podujatia

Charizmatický spevák rusínskych ľudových piesní Štefan Štec vyráža na svoje prvé slovenské turné s debutovým albumom Poleťiv bym‘ na kraj svita, ktorý vyšiel v máji tohto roka. Štefan Štec svojím neopakovateľným hlasom zaspieva piesne, ktoré poznáte z folklórnej show Zem spieva, ale predstaví aj úplne nové piesne. Vo všetkých vynikne jeho neopakovateľný hlas. „Na turné sa veľmi teším, verím, že naše pesničky na ňom naozaj poletia aj na kraj sveta a že sa stretnem s fanúšikmi po celom Slovensku“, hovorí Štefan Štec. Súčasťou koncertov bude aj Ľudová hudba Hornád s frontmanom Dominikom Maniakom, ktorá na turné pripravila niekoľko originálnych aranžmánov. „Inšpirovali sme sa tradičnou ľudovou hudbou, ale zahráme aj naozaj vyšperkované úpravy, ktoré Štefanovi sedia, a na ktorých celý rok intenzívne pracujeme. Myslím, že to bude strhujúce“, priblížil Dominik. 

V Prešove:

Special guest: Peter Bič Projekt


V Bratislave:
Special guest: Ľubica ČekovskáTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top