Svadobná výstava od A po Z

Svadobná výstava od A po Z

Dátum: 1. septembra 2019
Miesto: Holiday Inn, Žilina

Vstupenky

Nedeľa
1
Sep 2019
10:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Svadobná výstava od A po Z
1.9.2019 10:00 hod. do 17:00 hod.
Holiday Inn

Žilina

Popis podujatia

SVADOBNÁ VÝSTAVA " od A po Z "

Srdečne Vás pozývame na svadobnú výstavu plnú zaujímavosti, najnovších modelov svadobných a spoločenských šiat ,pánskych oblekov, kateringových a hotelových služieb. Uvidíte najnovšie kvetinové trendy známeho kvetinového salónu Silvia a mnoho ďalších zaujímavosti na váš veľký deň D . Snúbenci si môžu navrhnúť vlastne obrúčky a vkladať kamene do prsteňov, o uvedené možnosti sa postará známe zlatníctvo Zlatka. Čerešničkou našej výstavy je modná prehliadka známej návrharky Janky Jurčenko, ktorá predvedie najnovšiu kolekciu spoločenských šiat. Páni taktiež nezostanú opomenutí . Na módnej prehliadke sa im taktiež predstaví slovenská značka prémiových oblekov Justin Paukin. Ďalšou zaujímavou dámou výstavy bude vizážistka Lucia Sládečkova ( makeupbylucid ), ktorá vás pozýva aj na jej work shop, kde sa môžte naučiť najnovšie trendy v líčení. Prípadní záujemcovia z radov vystavovateľov sa ešte stále môžu prihlásiť na agentura.pinguino@gmail.com.

Počas výstavy na Vás čakajú mnohí vystavovatelia, nie len zameraní na svadby, ale i iné spoločenské udalosti, kde koľko krát človek zháňa priestory, alebo potrebuje sa na udalosť vhodne obliecť, prípadne potrebuje výzdobu, alebo chce niečím výnimočným obdarovať alebo prekvapiť svojho partnera a mnoho ďalšieho sa práve dozviete na našej výstave. Preto budeme radi pokiaľ si prídete spríjemniť nedeľný deň práve k nám. " V každom prípade sú pre vás zabezpečené určité benefity zo strany vystavovateľov vo forme zliav a poukážok a ak sa usmeje šťastie práve na vás i vecné ceny v tombole "

Výstava bude otvorená od 10,00 do 17,00
- Módna prehliadka 14,00 hod
- work shop 15,00
- tombola 16,00

Viac info!

Predaj v sieti Ticketportal bude zastavený 31.8.2019 o 14:00hod.
Vstupenky si budete môcť zakúpiť na mieste konania od 31.8.2019 14:00hod. až do konania akcie.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top