T20 FEST

T20 FEST

Dátum: 30. júna - 1. júla 2023
Miesto: Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom
Adresa: Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

30.Jún
-
1.Júl
2023
T20 FEST
30.06.- 01.07.2023 - dvojdňová permanentka
Zelená Voda

Nové Mesto nad Váhom

Popis podujatia

Festival sa vracia do areálu, kde sa písali jeho začiatky od roku 2003, na Zelenú Vodu pri Novom Meste nad Váhom. Vtedy mal festival zvláštnu atmosféru. Návštevníci sa naň tešili celý rok, spriadali plány a skladali si partie, v ktorých festival navštívia. Priestor pred pódiami bol plný stále, dokonca aj na domácu produkciu a návštevníci dokázali oceniť aj nováčikov na hudobnej scéne. Vznikali nové priateľstvá, lásky a festivalový areál sa stal veľkým organizmom, ktorý produkoval zážitky návštevníkov na ktoré spomínajú mnohí doteraz. Vytvárame takýto priestor pre Vás vytvoriť aj tentokrát. Čakajú Vás vynovená pláž, dva dni plné hudby z troch pódií ... no a hlavne nové priateľstvá, možno lásky a určite skvelé zážitky.

Od svojich začiatkov sa vyformoval na akceptovaný európsky rockový festival, ktorý hostil na svojich pódiách hviezdy ako: URIAH HEEP, APOCALYPTICA, SOULFLY, ALICE IN CHAINS, NAPALM DEATH,
SLAYER, LIMP BIZKIT, SUM 41.NIGHTWISH, IRON MAIDEN, 30SECOND TO MARS, TWISTED SISTER a mnohých ďalších.

Jeho najväčšou devízou bola však podpora domácej česko - slovenskej hudobnej scény, pričom aj na jej pódiách vyrástli kapely ako DESMOD,HORKÝŽE SLÍŽE, CHINASKI, NOCADEŇ, INÉ KAFE, KABÁT či KRYŠTOF.
Tejto idei sa chce držať aj naďalej a preto na jeho troch pódiách zažijete veľa skvelej a novej domácej produkcie kapiel zo Slovenska i Čiech. Na spadnutie je aj zverejnenie zahraničných mien.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top