Detail info
Close

T20 FEST

T20 FEST

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

VYSTÚPIA: BULLET FOR MY VALENTIN (UK), DANKO JONES (CAN), KISS FOREVER BAND (HU), MIRAI (CZ), ALKEHOL (CZ), HEĽENINE OČI, SMOLA A HRUŠKY, SIGNUM REGIS, HEX, STERCORE, BIJOUTERRIER a veľa ďalších skvelých kapiel.

Festival sa vracia do areálu, kde sa písali jeho začiatky od roku 2003, na Zelenú Vodu pri Novom Meste nad Váhom. Vtedy mal festival zvláštnu atmosféru. Návštevníci sa naň tešili celý rok, spriadali plány a skladali si partie, v ktorých festival navštívia. Priestor pred pódiami bol plný stále, dokonca aj na domácu produkciu a návštevníci dokázali oceniť aj nováčikov na hudobnej scéne. Vznikali nové priateľstvá, lásky a festivalový areál sa stal veľkým organizmom, ktorý produkoval zážitky návštevníkov na ktoré spomínajú mnohí doteraz. Vytvárame takýto priestor pre Vás vytvoriť aj tentokrát. Čakajú Vás vynovená pláž, dva dni plné hudby z troch pódií ... no a hlavne nové priateľstvá, možno lásky a určite skvelé zážitky.

Od svojich začiatkov sa vyformoval na akceptovaný európsky rockový festival, ktorý hostil na svojich pódiách hviezdy ako: URIAH HEEP, APOCALYPTICA, SOULFLY, ALICE IN CHAINS, NAPALM DEATH,
SLAYER, LIMP BIZKIT, SUM 41.NIGHTWISH, IRON MAIDEN, 30SECOND TO MARS, TWISTED SISTER a mnohých ďalších.

Jeho najväčšou devízou bola však podpora domácej česko - slovenskej hudobnej scény, pričom aj na jej pódiách vyrástli kapely ako DESMOD,HORKÝŽE SLÍŽE, CHINASKI, NOCADEŇ, INÉ KAFE, KABÁT či KRYŠTOF.
Tejto idei sa chce držať aj naďalej a preto na jeho troch pódiách zažijete veľa skvelej a novej domácej produkcie kapiel zo Slovenska i Čiech.

Platba za stanové miesto a karavan na mieste.

Deti do 10r. vstup zdarma (je potrebný doklad o veku), deti 10 - 17ročné a ZŤP za 50% ceny zo vstupného na bráne, ZŤP - S za 50% a doprovod plný vstup. Predaj vstupeniek aj na mieste konania.

VSTUPENKY:

Zakladná permanentka ostáva v platnosti za 45,-€ do 11.06. do polnoci. Od 00:00 dňa 12.06. sa jej cena dvíha na 55,-€ za 2 dňovú permanentku.

VIP PERMANENTKA za 150,-€ / osoba , v cene je samostatný VIP vchod, VIP parkovanie a VIP priestor s večerným cateringom a vlastným VIP barom.

PARTY PERMANENTKA za 135,-€ / 4 osoby , štyri osoby za cenu troch vstupeniek, alebo dve osoby za celý a 2 za polovičný vstup, ideálne pre partiu, ale aj pre rodinu s 2 deťmi staršími ako 10 rokov.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top