THE LUMINEERS - III. THE WORLD TOUR

THE LUMINEERS - III. THE WORLD TOUR

Dátum: 21. júna 2021
Miesto: AXA aréna NTC Bratislava

Jedinečná kapela The Lumineers mieri na Slovensko

Vstupenky

Pondelok
21
Jún 2021
19:00
THE LUMINEERS - III. THE WORLD TOUR

Popis podujatia

Organizátor podujatia hľadá nový termín!

Jedinečná kapela The Lumineers mieri na Slovensko

Na Grammy dvakrát nominovaná folk-rocková kapela The Lumineers úspešne koncertuje po celom svete. Nevynecháva svetové metropoly, ani najznámejšie festivaly. V júni 2021 zahrá koncert aj pre slovenských fanúšikov v bratislavskej AXA aréne NTC.

The Lumineers pochádzajúci z amerického Colorada je obľúbená kapela, ktorá sa dala dokopy v roku 2005. Odvtedy mala na svojom konte až do tohto roka dva albumy s názvom The Lumineers a Cleopatra. Na jeseň vydali nový album s jednoduchým označením poradia. Album III , sa dotýka troch hlavných tém – láska, strata a zločin. Zakladajúci členovia Weseley Schultz a Jeremiah Fraites hovoria, že každá nota, slabika i moment ticha majú dôležité emočné napätie, ktoré je zákadom nového albumu. Spevák a gitarista Schultz prezradil o nápade rozdelenia albumu na tri časti: „ Vo svojom zápisníku som mal nápad na tri kratšie EP o troch rôznych príbuzných už viac ako 10 rokov. Pôvodne som ich chcel pomenovať láska, strata a zločin, ale nakoniec sme ich spojili do jedného albumu a vymysleli názov III. “

S kapelou spolupracovala aj huslistka Lauren Jacobson a producent Simone Felice, vďaka ktorému ich druhý, platinový album Cleopatra lámal rebríčky vo všetkých hudobných programoch.

Vypočuj si naživo zoskupenie The Lumineers už aj v Bratislave, 21. júna 2021 v AXA aréne NTC.

Cena sa bude zvyšovať!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - THE LUMINEERS - III. THE WORLD TOUR - 24.6.2020 o 19:00 hod.

Koncert THE LUMINEERS - III. THE WORLD TOUR sa v pôvodne plánovanom termíne  24.6.2020 o 19:00hod. v AXA aréna NTC Bratislava neuskutoční a presúva sa na termín 21.6.2021.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Oznam od organizátora:
The Lumineers – koncert v Bratislave predsa len bude!!!

Nový termín koncertu je 21.06.2021 v AXA aréne NTC Bratislava

Všetky vstupenky na koncert zakúpené na pôvodný dátum, 24.júna 2020 zostávajú v platnosti.
The Lumineers boli nútení kvôli pandémii zrušiť všetky májové a júnové koncerty. Bratislava bola súčasťou svetového turné a keďže originálny dátum koncertu bol 24.06.2020 a s ohľadom na vzniknutú situáciu (oficiálny zákaz hromadných podujatí vydaný dňa 10.3. 2020) sa júnový koncert musel presunúť.

Sme nesmierne radi že zostávame súčasťou ich svetového turné.

V rámci svojho turné, ktoré nesie názov „The Wolrd Tour III“ poctia svojou návštevou aj Bratislavu, ktorú nechajú rozoznieť v unikátnych jemných, no zároveň rockových tónoch.

S témami ich tvorby sa dokáže stotožniť naozaj každý, keďže sa zaoberajú od prvých lások, cez sklamania, až po každodenné radosti - ktoré k životu neodmysliteľne patria. Charakteristickým znakom tejto americkej kapely sú jemné melódie dokonale prepojené s originálnym hlasom lídra Wesleyho Schultza.

Vypočuj si naživo The Lumineers aj ty v Bratislave, 21. júna 2021 v AXA aréne NTC.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top