THE FLOWER KINGS

THE FLOWER KINGS

Dátum: 22.10.2012 o 20:00 - VIP
Miesto: Majestic Music Club, Bratislava
Adresa: Karpatská 2, Bratislava

Vstupenky

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
THE FLOWER KINGS
22.10.2012 o 20:00 - VIP
Majestic Music Club

Bratislava

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
THE FLOWER KINGS
22.10.2012 o 20:00 - SEDENIE
Majestic Music Club

Bratislava

Popis podujatia

THE FLOWER KINGS

Dátum: 22. Októbra 2012 o  
Miesto predstavenia: Majestic Music Club, Bratislava

Ak by Marián Varga zakladal začiatkom deväťdesiatych rokov kapelu vo Švédsku, pravdepodobne by The Flower Kings boli jeho bandom.  Fanúšikmi familiárne prezívaný "FLOKI" sú rockovou kapelou hrajúcou melodický art & progressive-rock.
Vznikli v roku 1994 ako výsledok ohlasu fanúšikov na sólovú nahrávku kapelníka Roine Stolta pomenovanú "The Flower King".
Kvetinoví králi si pomerne rýchlo vydobyli pozornosť priaznivcov progresívnej rockovej komunity, holdujúcej spektru skupín ako Pink Floyd, Genesis, Zappa, Yes, ELP, King Crimson a podobne. Úspech postavený na albumoch ako "Retropolis" a dvojcédečku považovanom medzičasom za ich klasiku "Stardust We Are", otvoril Švédom dvere do celého sveta. Okrem Európy a Ruska koncertovali v Japonsku, oboch častiach Ameriky a aj u nás predviedli svoj pódiový perfekcionizmus v rokoch 2003 a 2006 v nitrianskej Starej pekárni, kde sa na počudovanie domácich hemžilo parkovisko „ešpézetkami“ z blízkych aj vzdialených končín Slovenska, Čiech, ale aj Rakúska, Poľska a Slovinska.
V Bratislave sa The Flower  Kings zastavia na turné k novinke The Banks of Eden, ktorá vyšla v júny tohto roka vo vydavateľstve Insideout.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top