Detail info
Close

THIRTY SECONDS TO MARS - SEASONS

THIRTY SECONDS TO MARS - SEASONS

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

THIRTY SECONDS TO MARS VYSTÚPIA PRIAMO NA SLOVENSKU!

Oscarový herec Jared Leto, ktorý vyliezol na budovu Empire State Building v New Yorku, oznámil začiatok monumentálneho svetového turné jeho skupiny Thirty Seconds to Mars s názvom Seasons 2024. Svetové turné začína v Latinskej Amerike viacerými festivalovými vystúpeniami, po ktorých sa skupina presúva do Európy, kde odohrá 28 koncertov vrátane Slovenska. Svoju atmosferickú show odpália 10.5.2024 v bratislavskej TIPOS Aréne.

Multiplatinová skupina Thirty Seconds to Mars, ktorú tvoria bratia Jared a Shannon Leto, ohlasuje triumfálny návrat s ich šiestym štúdiový albumom „It´s The End Of The World But It´s A Beautiful Day“, ktorý uzrel svetlo sveta 15. septembra 2023.

Vstupenky pre imobilných návštevníkov a ich doprovod je možné zakúpiť cez e-mailovú adresu help@ticketportal.sk. Držiteľ vstupenky imobilný a doprovod imobilného sa musí pred vstupom na podujatie preukázať platným preukazom ZŤP.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top