TOM JONES

TOM JONES

Dátum: 20. júna. 2019
Miesto: AXA aréna NTC Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
20
Jún 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
TOM JONES

Popis podujatia

Sir TOM JONES sa po štyroch rokoch vracia na Slovensko!

V rámci svojho vystúpenia v bratislavskej NTC Aréne dňa 20.6.2019 legendárny spevák publiku ponúkne prierez svojej vyše 50-ročnej tvorby. Predstaví aj svoje najväčšie hity ako Delilah, She´s a Lady, It´s not unusual, Sexbomb, či Bondovku Thunderball.

 

Spevák pôvodom z Walesu, známy svojimi chytľavými rytmami a bluesovou dušou, si v Bratislave naposledy zaspieval vďaka agentúre Vivien, ktorá pod hlavičkou Vivien Exclusive Night organizovala koncert na Bratislavskom hrade. V roku 2015 si šarmantného Toma Jonesa mal možnosť naživo vypočuť len limitovaný počet divákov, ktorým sa na podujatie podarilo zakúpiť lístky.

Sir Thomas Jones Woodward má na svojom konte viac ako 100 miliónov predaných hudobných nosičov. V roku 2006 mu kráľovná Alžbeta II. udelila rytiersky titul za výnimočný prínos v oblasti hudby. Tom Jones je držiteľom viacerých hudobných ocenení, vrátane Grammy, MTV Video MusicAwards, Brit Awards a mnoho ďalších.

Držiteľ vstupenky imobilný a doprovod imobilného sa musí pred vstupom na podujatie preukázať platným preukazom ZŤP.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

POKYNY USPORIADATEĽA TOM JONES

POKYNY USPORIADATEĽA
TOM JONES, štvrtok 20. júna 2019, AXA aréna NTC
 

 
ČASOVÝ PLÁN:
18.00 hod. otvorenie brán AXA arény NTC 
20.00 hod. TOM JONES
22.00 hod. koniec
 
VSTUPY:
Držitelia vstupeniek Galéria sála 3, Sektor A, Lóže LA a Lóže LB, využite vstup cez foyer (recepciu) AXA arény NTC. Držitelia vstupeniek na Státie, Sektor B a Sektor C, využite vonkajšie vstupy cez nádvorie arény. Držitelia ZŤP vstupeniek, využite vstup cez foyer (recepciu) AXA arény NTC, odkiaľ budete eskortovaní na svoje miesta.
 
PARKOVANIE:
Podzemné parkovisko AXA arény NTC, podzemné parkovisko Zimného štadióna Ondreja Nepelu a v priľahlých uličkách. Odporúčame využiť mestskú hromadnú dopravu (www.imhd.sk) alebo taxi služby. 
 
MERCHANDISE:
Predaj oficiálnych suvenírov Toma Jonesa sa bude nachádzať pod Sektorom B. 
 
ZDRAVOTNÁ SLUŽBA: 
Bude sa nachádzať pri pódiu pod Sektorom A a bude riadne označená. 

 
Platí zákaz nosenia alkoholu, jedla, omamných látok, fliaš, sklenených predmetov, zbraní, kamier, profesionálnych fotoaparátov, veľkých banerov a laserových ukazovátok do priestorov AXA arény NTC! Dovolené sú tašky a batohy do maximálnej veľkosti formátu A4.
 
Prajeme Vám príjemný hudobný zážitok!


Top