Detail info
Close

TOPFEST 2021 + GASTROFEST

TOPFEST 2021 + GASTROFEST

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Milí fanúšikovia Topfestu. Ako ste si už mohli všimnúť, tento rok Topfest otvorí svoje brány. S ľútosťou vám však musíme oznámiť, že viacero skupín ako SUM 41, Steve 'n' Seagulls či Vašo Patejdl sme museli presunúť na rok 2022. Ale veríme, že aj tento rok si prídete na svoje a opäť sa budete tešiť na legendárny Kabát či Horkýže Slíže, Hex, Iné Kafe, Quennie, Helenine oči, Bijouterrier a mnoho ďalších skupín zo slovenskej a českej scény. Podrobnejšie informácie vám poskytneme v najbližších dňoch.

- Kabát
- HEX
- Iné Kafe
- Horkýže Slíže
- Queenie
- Helenine oči
- Bijouterrier
- Smola a Hrušky
- Konflikt
- Billy Barman
- Zona A
- Sematam
- No control
- Los Brados
- Karpina
- Bullet Holes
- MF
- Sanchez Amsterdam

Topfest Karavan zahŕňa parkovanie karavanu na vyhradených miestach s pripojením na elektrickú energiu. Vstup do areálu bude možný v piatok od 10.00hod.

Vstupenka VIP zahŕňa: parkovanie, VIP stan, jedlo vo večerných hodinách, tribúna, toalety

Deti do 10 rokov zdarma (vrátane 10 rokov) - vstup povolený len po predložení príslušného preukazu, napr. kartička poistenca dieťaťa

ZŤP, Imobilný zľava 50% predaj iba na mieste.

Študenti a dôchodcovia bez nároku na zľavu.

Zmena miesta, času a programu vyhradená.

Topfest Karavan zahŕňa parkovanie karavanu na vyhradených miestach s pripojením na elektrickú energiu. Vstup do areálu bude možný v piatok od 10.00hod.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture TOPFEST 2021 + GASTROFEST
picture TOPFEST 2021 + GASTROFEST

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ MIESTO KONANIA- TOPFEST 2021 + GASTROFEST - 2.-.3.7.2021

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie TOPFEST 2021 + GASTROFEST, ktoré sa malo konať dňa 2.-.3.7.2021. v Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Jazdiareň Banát v Častkovciach.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ/CHANGED - TOPFEST 2020 - 26.6 - 27.6.2020

Predstavenie TOPFEST 2020, ktoré sa malo konať dňa 26.6 - 27.6.2020 v Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom,, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne:

2.7-3.7.2021 v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 22.7.2020!
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 22.7.2020 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 22.7.2020 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top