TRUCK COUNTRY

TRUCK COUNTRY

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Fanúšikovia veľkých aut a truckov sa dočkali! Už 3.-5. júna 2022 sa stretneme na podujatí TRUCK COUNTRY v priestore Letiska Nitra - Janíkovce. Dátum si podujatie zanechalo v pôvodnom termíne, konkrétne prvý júnový víkend.

Tešiť sa môžete na silné nablýskané trucky a navyše si môžete vychutnať vystúpenia hudobných interpretov a skupín: GLADIATOR, František a Jan Nedvědi ml. s úplne novým koncertom pod názvom "Když tátové hráli...", René Rendy & Cico Band, Palo Drapák, Belasí, Neznámi, Campana Batucada, Ontario, Pengagi, Penco & Eifel a Danča. Bohatý sprievodný program: Slovakstrongman, súťaž vo varení gulášu, diskotéka DJ Sonic a DJ Marcus, jumping párty, vyhliadkové lety, tombola a nebude chýbať ani obľúbený Boj v bahne a Sexi myčka. Samozrejme množstvo TOP truckov, súťaže, stánky s občerstvením a suveníry... Deti majú vstup zadarmo do 130 cm a budú sa môcť vyšantiť na detských atrakciách. Sobotným programom Vás bude sprevádzať šarmantná moderátorka Barbora Chlebcová. O kultúrny zážitok nebude núdza. Ako bonbónik bude pre truckerov pripravená spanilá jazda do okolia mesta Nitra.

Letisko Nitra - Janíkovce 3.-5. júna 2022, viac informácii na:

www.truckcountry.eu

www.facebook.com/truckcountry.eu

www.instagram.com/truckcountry.eu

Už teraz sa na Vás všetkých tešíme, že si užijeme víkend na krídlach zábavy. To musíš zažiť!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top