Detail info
Close

Takmer pyšná princezná

Takmer pyšná princezná

Dátum: 14. septembra 2024
Miesto: DK Ružinov - Malá sála, Bratislava
Adresa: Ružinovská 28, Bratislava

Vstupenky

Sobota
14
Sep 2024
14:00
Takmer pyšná princezná
Sobota
14
Sep 2024
16:00
Takmer pyšná princezná

Popis podujatia

Takmer pyšná princezná

(rodinný muzikál)

 

Takmer pyšná princezná je pôvodný slovenský rodinný muzikál Michala Babiaka a Milana Malinovského.  Voľne vychádza z českej ľudovej rozprávky Potrestaná pýcha zo zbierky Boženy Němcovej Národní báchorky a pověsti II. Rozprávka je známa vďaka filmovému spracovaniu z roku 1952 s Alenou Vránovou v titulnej úlohe. Naša rozprávka sa od literárnej či filmovej verzie mierne líši, keďže vznikla pre divadelné prostredie. Diváci sa môžu tešiť nové dejové zvraty a na nové postavy - zlú čarodejnicu Černoradu, srandistického šaša, či popleteného kráľa Polnočníka.

Veríme, že sa rozprávkový muzikál Divadla bez masky bude divákom páčiť a obľúbia si ho nielen deti, ale aj ich rodičia a starí rodičia.

 

scenár: Michal Babiak

námet, hudba a texty piesní: Milan Malinovsky

choreografie: Adriana Pinková

scéna a kostýmy: Martin Kotúček

réžia: Ivan Blahút

 

 

obsadenie

princezná Krasomila: Marianna Polyáková / Sarah C. / Nikoleta Kupčíková

mladý kráľ Miloslav: Filip Biró / Samuel Teicher

Polnočník: Alexander Maďar / Erik Michálek

Černorada: Ingrida Baginová / Marta Potančoková

Šašo: Dávid Selecký / Barbora Panáková

 

 

premiéra: 1.6.2024 v DK Ružinov


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Takmer pyšná princezná - 8.6.2024 o 10:00 a 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Takmer pyšná princezná, ktoré sa malo konať dňa 8.6.2024 o 10:00 a 18:00 hod. v DK Ružinov - Malá sála, Bratislava, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Oznam organizátora:

Važení zákazníci, 


nesmierne si vážime Vás záujem o návštevu našej pripravovanej inscenácie Takmer pyšná princezná, ktorý ste prejavili zakúpením vstupeniek cez portál Ticketportal. O to nás viac mrzí, že z technických príčin musíme obe plánované predstavenia 8.6. zrušiť.


Veríme, že si vyberiete niektorý z iných termínov:


1.6. o 10:00, o 14:00, o 16:00
2.6. o 10:00, o 14:00, o 16:00, o 18:00
9.6. o 15:00 a 17:00

Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za komplikácie a veríme, že nám zachováte svoju priazeň. Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to  na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať  prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top