Talk show Evy Černej

Talk show Evy Černej

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

...Žiť život s vášňou... 

Štastie je rozhodnutie

Publikum sa konečne dočkalo a Eva Černá prichádza so svojou talk show aj do hlavného mesta Slovenska Bratislavy. Priestor vybrala doslova symbolický. “ Hrad Devín je symbolom Slovanov, dýcha tu história bytia, boli tu Kelti i Rimania a hotel Hradná brána poctila svojou náštevou vznešená Britská kráľovná Ažbeta II. aj jeden z predstaviteľov ľudskosti Sir Nicolas Winton. V Devíne stojí aj symbol našej slobody, preto je mi cťou mať talk show práve tu.”

V hoteli Hradná Brána, ktorý stojí priamo pod Hradom Devín, Eva Černá ako moderátorka privíta svojich hostí.

Prvú dámu humoru na Slovensku, prozaičku, spisovateľku, dramaturgičku či glosátorku, Oľgu Feldekovú, ktorú väčšina pozná z televíznych obrazoviek. Oľga je však tiež dámou s velkým srdcom, ktorá prechádza svoju životnú cestu s úsmevom jej vlastným. Oľga Feldeková vydala niekoľko nádherných kníh, ktoré nesú jej výnimočný rukopis a humor s ktorým sa isto narodila. Tiež však žije život manželky i matky piatich detí a prechádza životnými situáciami ako my všetci, napriek všetkému jej úsmev nevychádza z tváre čo je najlepší predpoklad byť súčasťou Talk show “Nad oblakmi je vždy slnko, alebo žiť život s vášňou”. Desiatky rokov stojí ako manželka a partnerka pri významnom slovenskom básnikovi a dramatikovi, Ľubomírovi Feldekovi.

Sima Martausová

Obohatením večera je úspešná speváčka, skladateľka a divadelná herečka Sima Martausová, ktorej piesne iste prispejú k povznášajúcemu večeru talk show Evy Černej. “ Sima je anjelskou spievajúcou bytosťou, ktorá nás vezme svojim spevom podstatne vyššie nad oblaky, pretože každá jej skladba je povnášajúca a hladiaca každého človeka zvlášť, sama sa prejavuje s láskou cez svoje vášne.” Vraví Eva.
Sima Martausová je čerstvou držiteľkou ocenenia OTO, ako aj mnohých ďalších. Miluje hory a sneh, miluje ľudí a ako napísala na svojom webe, miluje toho kto ich stvoril. Sima vyštudovala divadelné umenie a diváci si ju pamätajú aj ako skvelú divadelnú herečku, členku Radošinského naivného divadla. Spieva to čo žije, je uveriteľná lebo je sama sebou a aj preto si jej tvorbu i ju ľudia zamilovali. Sima v talk show Evy Černej - Nad oblakmi je vždy slnko, alebo žiť život s vášňou 19.6.2019 o 19.30 hotel Hradná brána-Devín.

Peter Casanova

je Český úspešný motivátor a zakladateľ projektu Fist Class, ktorý zahŕňa vydavateľstvo a prepracovanú webovu stránku, prostredníctvom ktorých Peter Casanova oslovuje čitateľov a fanúškov, ktorým zanecháva svoje rozhovory a odkazy, ktoré sú pomocou ľuďom na ich ceste životom. Peter Casanova je autorom bestsellerov 250 zákonou lásky, Dvanásť sŕdc, 100 najkratších ciest k Tebe. Je rovnako tvorcom dvojmesačníka FC. Peter si našiel tisíce fanúšikov v Čechách i na Slovensku pre svoju úprimnosť a schopnosť podať i zložité životné diania s ľahkosťou jemu blízkou. Keďže úspechy dosiahol i v rámci biznisu, jeho osobná cesta je inšpiráciou pre mnohých a Peter Casanova sa rád o kroky počas svojej cesty delí i cez projekt BusinessLeaders.cz či prostredníctvom podnikateľskej akadémie. O jeho príbehu aj hlbokých myšlienkach zo života sa podelí v Talk show Evy Černej 19.6. 2019 v Bratislave.

VIP vstup zahŕňa: knihu Evy Černej - Žiť život s vášňou, kozmetický balíček a vstup na recepciu po skončení talkshowTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Talk show Evy Černej
picture Talk show Evy Černej
picture Talk show Evy Černej
Top