Ťapákovci / Radničné hry

RADNIČNÉ HRY
Ťapákovci / Radničné hry

Dátum: 18. júna 2019
Miesto: Nádvorie radnice, Trnava

Vstupenky

Utorok
18
Jún 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Ťapákovci / Radničné hry

Popis podujatia

"Vstávaj, ideme spať!" - nezabudnuteľná a tak charakteristická veta z tragikomického príbehu slovenskej rodiny Ťapákovcov zo začiatku 20.storočia. Svojim lenivým, ľahostajným a nezmyselným spôsobom myslenia a konania nám Ťapákovci ukazujú, že za vyše sto rokov sa toho vlastne až tak veľa nezmenilo. Naša spoločnosť síce technologicky postupuje míľovými krokmi vpred, ale pohľad na svet, prístup k riešeniu životne dôležitých problémov a vzorce ľudského správania zostávajú v mnohom stále rovnaké. "Ťapákovci" patria k vrcholným dielam slovenskej dramatickej tvorby, v ktorom nám štipľavým a zatuchnutým humorom Timrava rozpráva o živote v jednej dedinskej izbe. 

Účinkujú: Marek Majeský, Marián Labuda ml., Danica Jurčová, Andrea Karnasová, Erik Peťovský, Peter Sklár, Martina Bučková, Tomáš Vincze, Klaudia Belicová Ľudmila Iványiová, Roman Hačo Hatala...

Autor: Božena Slančíková Timrava       Scenár: Ondrej Šulaj

Dramatizácia a réžia: Viktor Vincze st.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top