The Backwards - Beatles show

75.HUDOBNÉ LETO TRENČIANSKE TEPLICE
The Backwards - Beatles show

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Milujete „beatlesákov“? Atmosféru koncertu legendárnej štvorky z Liverpoolu prináša do Trenčianskych Teplíc slovenská hudobná skupina The Backwards so svojou jedinečnou Beatles show. Dokonalá ilúzia živého koncertu poteší nielen fanúšikov ikonických britských „chrobákov“, ale tiež ľudí, ktorí ocenia skvelý hudobný zážitok.

Skupina The Backwards začala svoju kariéru v roku 1995 v Košiciach na východe Slovenska. Spočiatku prezentovala vlastnú tvorbu, ale zároveň sa venovala interpretácii skladieb svojej najobľúbenejšej kapely The Beatles – to sa nakoniec stalo jej hlavným smerovaním aj v ďalšom hudobnom ťažení. Od začiatku však nešlo iba o lacné imitovanie, pretože skupina si tvorbu britských hudobných velikánov naštudovala skutočne od A po Z, aby dosiahla čo najvernejšiu interpretáciu skladieb z každého albumu či singlu. K hudbe Beatles pristupujú s rovnakým rešpektom ako umelec interpretujúci hudbu klasiky a jej velikánov. Tajomstvom úspechu The Backwards je pozornosť členov kapely voči každému detailu. Každá vokálna linka, harmónia, akordová zmena, perkusie či orchestrálny part a mnoho, mnoho ďalších podstatných detailov si kapela dokonale naštuduje a poctivo naskúša.
Jedným z dôkazov ich talentu a výnimočnej interpretačnej schopnosti je aj medzinárodné víťazstvo na New York Beatlefeste v roku 1998. V silnej konkurencii spomedzi 36 kapiel zvíťazili The Backwards v „Battle of the Bands“ (Bitke skupín) a získali prvé miesto. Jednou z gratulantiek bola aj sestra Georga Harrisona, Louis Harrisonová, ktorá sa vyjadrila, že po 30 rokoch opäť počula „sound of The Beatles“ (zvuk Beatles).
Zmena programu vyhradená.

Kapacita na koncerte je limitovaná podľa aktuálne platných nariadení.
Koncert je súčasťou festivalu 75. Hudobné leto Trenčianske Teplice. Podujatie je organizované s podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top