Detail info
Close

The Best Epic Film Music & Music of Game of Thrones

The Best Epic Film Music & Music of Game of Thrones

Dátum: 22. novembra 2024
Miesto: STARS auditorium, Bratislava
Adresa: Junácka 10, Bratislava

Vstupenky

Piatok
22
Nov 2024
20:00
The Best Epic Film Music & Music of Game of Thrones
STARS auditorium

Bratislava

Popis podujatia

Czech Symphony Live Orchestra je späť! Diváci sa 22. novembra 2024 v Stars Auditorium tentoraz prenesú za drakmi a starovekými vojnami, a to pri stvárnení repertoáru slávneho televízneho seriálu Game of Thrones – Hra o tróny, a najlepšej hudby z epického kina. Ožijú tak melódie z filmu Gladiátor, Batman Dark Knight, Alexander, Interstellar alebo Inception.

Predstavenie nadchne dospelých aj deti. Koncert je v spolupráci so znovu obnoveným Pražským orchestrom (v zložení úžasných hudobníkov, ktorí pôsobia v Českej filharmónii, v Národnom divadle av mnohých ďalších), ktorý často pôsobí aj na zahraničných scénach. Orchester, ktorý Czech Symphony Live Orchestra odohrá, pôsobí vo svojom zložení už od deväťdesiatych rokov minulého storočia a slávil rad úspechov v Mníchove, Linze, Zürichu, Amerike, Južnej Kórei a Číne. Nezabudnuteľný zážitok, ktorý vás čaká, sa vypíše do vašich sŕdc.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top