The Dead Daisies

The Dead Daisies

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

„Voice of Rock“ Glenn Hughes pridal svoj hlas do kytice mŕtvych sedmikrások !“ Tak podobne môže znieť titulok senzačného spojenia slávneho basáka a speváka, ktorý svoju kariéru raketovo urýchlil v Deep Purple a dodnes je popri sólovej kariére vyhľadávaným členom rôznych superskupín ako napríklad Black Country Communion s Joe Bonamassom, Jasonom Bonhamom a Derekom Sherinianom. The Dead Daisies má príbeh ako z rozprávky. Kapelu založil úspešný biznisman David Lowy ale aj veľký hudobný fanúšik a gitarista, ktorý od začiatku pozval do kapely známych a úspešných muzikantov ako Johna Corabiho (Motley Crue), Marco Mendozu (Whitesnake, Thin Lizzy) Deena Castronovu (Ozzy Osbourne, Journey) a hlavne gitaristu Douga Aldricha (Whitesnake, Dio).

 The Dead Daisies v Bratislave vystúpia v zostave:

Glenn Hughes - basgitara, spev

Doug Aldrich - gitara

David Lowy - gitara

Deen Castronovo  - bicie

Špeciálny hosť večera bude skupina Those Damn Crows

THE DEAD DAISIES sa v novom roku predstavia u nás a privezú aj atraktívneho hosťa !

Svet sa zatiaľ zmieta v kotrmelcoch pandémie, ale máme nádej, že v Novom roku sa začne rozbiehať aj klubový koncertný život. Fanúšikovia toho kvalitného rocku a hardrocku by sa mohli konečne dočkať slovenskej premiéry THE DEAD DAISIES s „voice of rock“ Glennom Hughesom za mikrofónom! Skupina bude na turné promovať aj nový album Holy Ground, ktorý vyšiel na prahu roka.

Špeciálnym hosťom turné bude dánsky spevák a skladateľ Mike Tramp, frontman známy z hviezdnych White Lion. Skupinu založil v New Yorku s americkým gitaristom Vitom Brattom v roku 1983 a zároveň tvorili hlavný autorský tým.  White Lion dosiahli najväčšie úspechy medzi rokmi 1983 a 1992.  Už ich druhý album „Pride“ dosiahol v USA dvojnásobný platinový status a trojka „Big Game“ bola zlatá. Mike Tramp neskôr dal dokopy úplne novú zostavu White Lion, ale bez Vito Bratta a právne problémy táto snaha nebola úspešná. Mike Tramp je stále aktívny, podieľa sa na rôznych projektoch a venuje sa svojej sólovej dráhe. 

TPmerchTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture The Dead Daisies

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - The Dead Daisies - 26.10.2022 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie The Dead Daisies, ktoré sa malo konať dňa 26.10.2022 o 20:00 hod. v Majestic Music Club, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, o ktorom Vás budeme informovať, v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

OZNAM PROMOTÉRA:

Skupina The Dead Daysies sa rozhodla plánované Európske turné presunúť na jar pre posuny spôsobené pandémiou. Kapela plánuje nový album, ktorý je v príprave. Predaj vstupeniek bude pokračovať hneď ako si odsúhlasíme nový termín. Miesto zostáva rovnaké a aj vstupenky v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - The Dead Daisies - 12.2.2022 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert The Dead Daisies, ktorý sa mal konať dňa 12.2.2022 o 20:00 hod. v Majestic Music Club Bratslava, je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v novom termíne: 26.10.2022 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - The Dead Daisies - 13.2.2021 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie The Dead Daisies, ktoré sa malo konať dňa 13.2.2021 o 20:00 hod. v Majestic Music Club , je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 12.2.2022 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - The Dead Daisies - 4.7.2020 o 20:00 hod.

Predstavenie The Dead Daisies, ktoré sa malo konať dňa 4.7.2020 o 20:00 hod. v Majestic Music Club , je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 13.2.2021 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 19.6.2020!
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 19.6.2020 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 19.6.2020 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top