The Dead South

The Dead South

Dátum: 19. novembra 2021
Miesto: Majestic Music Club, Bratislava
Adresa: Karpatská 2, Bratislava

Kanadská dirty-neo-folková kapela The Dead South zahrá po prvýkrát na Slovensku v Majestic Music Club.

Vstupenky

Piatok
19
Nov 2021
19:00
The Dead South
Majestic Music Club

Bratislava

Popis podujatia

Kapelu The Dead South najlepšie definuje to, odkiaľ pochádza. Saskatchewan je provinciou v prériách Kanady. Rozlohou dvojnásobok Nemecka, no s počtom obyvateľov menej ako milión. Množstvo prírody, množstvo ticha a množstvo času na to, naplniť ticho zvukmi.
Tak sa štyria bradatí chlapíci, ako sa sami popisujú, našli vo folku a bluegrasse. S humorom, šarmom a za sprievodu gitary, violoncella, banja a mandolíny zasiahli milióny poslucháčov po celom svete. Ich hneď prvý album Good Company z roku 2014 a predovšetkým pieseň “In Hell I´ll Be In a Good Company” zabodovali v hitparádach v Európe i USA a počet zhliadnutí klipu sa vyšplhal až k 247 miliónom zhliadnutí.
Skupina žne úspechy pre svoje živočísne vystúpenia, aj preto si ich v roku 2019 vyhliadol aj festival Glastonbury. Na koncerte v Bratislave skupina predstaví svoj tretí album Sugar & Joy, ktorý vyšiel na jeseň 2019.

Vstup povolený osobám starším ako  10 rokov s platnou vstupenkou!

Podujatie je v režime OTP Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Top