Detail info
Close

Thomas Anders from Modern Talking & Kandráčovci

Thomas Anders from Modern Talking & Kandráčovci

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Čo majú spoločné Thomas Anders z Modern Talking a Kandráčovci? Príďte sa presvedčiť na vlastné oči a uši!

Je hudba, ktorá príde a odíde. A tiež tá, ktorá zľudovie. Pospevujú si ju starší aj mladší, prechádza z generácie na generáciu. Napríklad taká skladba Cheri, Cheri Lady. Hoci vznikla v osemdesiatych rokoch, kedy boli Modern Talking na vrchole slávy, dodnes patrí k tým pospevovaným. U staršej aj mladšej generácie. Ľudové pesničky Kandráčovcov netreba zvlášť predstavovať. Ich modernú ľudovú tvorbu si dnes pospevuje takmer každý.

Toto na pohľad nezvyčajné spojenie sa stretne 29. augusta 2023 v amfiteátri Banská Bystrica, aby si každý mohl zatancovať, zaspievať, pospomínať a najmä sa dobre zabaviť. Brány areálu sa otvoria o 15:00, aby mali návštevníci dosť času prísť si vychutnať koncerty Kandráčovcov (18:00) a Thomasa Andersa z Modern Talking (20:00).

Zábavu odpáli ľudovkový mainstrem

Kandráčovci patria k najúspešnejším interpretom na Slovensku za ostatnú dekádu. Vznikli v roku 2004 a na svojom konte majú veľké koncerty s takými kapelami ako IMT Smile a Čechomor. Veľký rešpekt vyjadrujú kapele aj fanúšikovia. Moderné poňatie ľudovej hudby, široká fanúšikovská základňa, to sú výborné základy k tomu, že sa dokázali dostať svojou tvorbou do mainstremu. Aj vďaka tomu oslovujú naozaj širokú škálu ľudí, ktorým ich hudba prináša radosť.

Kandráčovci vydali pred približne dvoma týždňami novú skladbu Marína, pri ktorej upravili 180 rokov starý text a zhudobnili ho do modernej piesne. Koncom augusta si v banskobystrickom amfiteátri návštevníci budú môcť zaspievať a zatancovať aj na ostatné ľudové hity tejto kapely.

Kandráčovci – Marína: https://youtu.be/iaBRxd5ixOo

Cheri, Cheri Lady roztancuje každého

V tanečnom móde zostanú návštevníci naladení aj po vystúpení Kandráčovcov, pretože na pódium príde Thomas Anders so svojou kapelou a zaručene svojimi hitmi roztancuje každého. Počas rokov 1983 – 1987 kedy tvoril spolu s Dieterom Bohlenom kapelu Modern Talking, boli najvplyvnejšou hudobnou dvojicou populárnej hudby v Nemecku. Ich hity obsadzovali prvú päťku hudobných hitov v mnohých krajinách. V rokoch 1997 – 2003 sa opäť spojili a vytvorili hudbu v štýle eurodance. Koncom júna 2003 svoju tvorbu pod názvom Modern Talking ukončili a na konte mali viac ako 160 miliónov nahrávok.

Thomas Anders – Cheri, Cheri Lady: https://youtu.be/EaQN3rOW2vQ

Po tomto období išiel každý svojou cestou, Thomas Anders je okrem popovej hudby aj interpretom jazzového a soulového smeru. Na Slovensko však príde zaspievať najväčšie hity Modern Talking ako napríklad You‘re My Heart, You‘re My Soul, Cheri Cheri Lady, Brother Louie a ďalšie.

Thomas Anders – You’re My Heart, You’re My Soul: https://youtu.be/wBCREv2YXuQ
Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Thomas Anders from Modern Talking & Kandráčovci - 29.8.2023 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Thomas Anders from Modern Talking & Kandráčovci, ktoré sa malo konať dňa 29.8.2023 o 18:00 hod. v Amfiteáteri Paľa Bielika, Banská Bystrica, je ZRUŠENÉ!

Oznam organizátora:
Koncert Thomasa Andersa a Kandráčovcov sa ruší

V utorok 29. augusta 2023 sa v banskobystrickom areáli mal uskutočniť koncert Kandráčovcov a Thomasa Andersa z Modern Talking. Vzhľadom na mimoriadne nízky záujem divákov o toto podujatie sa ho organizátor rozhodol zrušiť.

„Našou snahou bolo priniesť na Slovensko hviezdu 80. rokov a užiť si spolu s ním a Kandráčovcami príjemný augustový večer. Všetko na koncert bolo pripravené na vysoko profesionálnej úrovni, či už produkčne, technicky, organizačne ale aj reklamne.“ povedal zástupca organizátora podujatia. „Chceme sa poďakovať tým, ktorí si vstupenky v predpredaji už zakúpili. Zároveň sa im hlboko ospravedlňujeme za zrušenie podujatia,“ dodal.

Vrátenie vstupného bude zabezpečovať predajca podujatia ticketportal.sk.

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top