Traktor, Kreyson a Alkehol -  Metal Tour roka 2022

Traktor, Kreyson a Alkehol - Metal Tour roka 2022

Dátum: 9. - 10. decembra 2022
Miesto: Košice, Nitra

Vstupenky

Piatok
9
Dec 2022
16:40
Traktor, Kreyson a Alkehol - Metal Tour roka 2022
Collosseum Club

Košice

Sobota
10
Dec 2022
17:40
Traktor, Kreyson a Alkehol - Metal Tour roka 2022

Popis podujatia

Po Kabátoch, Kryštofoch či Dymytry, vyrástla v Česku ďalšia veľká hviezda. Skupina, ktorá má na koncertoch mnohotisícové fanúšikovské návštevy doma v Čechách, sa zdá na Slovensku ešte neobjaveným skrytým tromfom. A práve my sme ich fanúšikom ponúkli – s prekvapivo parádnou odozvou...
Post-covidová éra priniesla Traktor na Slovensko v júni a masa fanúšikov na strednom Slovensku spievala ich skladby doslova od A do Zet. Teraz prichádzajú na východné Slovensko do Košíc 9. decembra a na západ do Nitry 10. decembra. Silou traktora potiahnu masy ľudí na svoj koncert v Collosseu a na Agrokomplexe v pavilóne V.
Kreyson príliš často nehráva na Slovensku taktiež. A to po obnove kapely prišlo priamo 30-te výročie najhitovejších albumov Anděl na útěku, Zlatej chlapec a Křižáci. Ak si niekto nepamätá Kreyson, tak si spomenie na československé megahity Vzdálená, Nejde vrátit čas, Čarovná noc, Zlatej chlapec, Poslední den jsi má alebo Playboy a Douhá míle .. Takže najväčšie hity zlatého hrdla československej metalovej scény Láďu Křížka v 2 mestách Slovenska už v decembri !
Alkehol sa tiež zaradili medzi 30-tnikov a prinášajú prierez svojej pivno-alkoholovej tvorby svojim slovenským fanúšikom.
Na Slamníku, Buráky, Trávičko zelená, Hospodo nalejvej, Polibte mi, Na zdraví, Skérujem se ... a ďalší najmenej tucet vtipných, alkoholovým oparom zahalených nášupov v spoločnosti najlepšej možnej českej metalovej trojzostavy už pred Vianocami na Slovensku. Podporení dokonca novým albumom "Haleluja" z tohto roku a pár novinkami z neho.
Skupiny sa tešia na svojich fanúšikov a fanúšikovia sa budú odteraz tešiť a nedočkavo čakať až do decembra.

ZŤP/ZŤPS - zľava 50%Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Traktor, Kreyson a Alkehol -  Metal Tour roka 2022

Na mape

Top