Detail info
Close

Travesty show TECHTLE MECHTLE - Kým nás smrť nerozdelí

Travesty show TECHTLE MECHTLE - Kým nás smrť nerozdelí

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Najúspešnejšia česká travesti show TECHTLE MECHTLE priváža novú divadelnú show

,,Kým nás smrť nerozdelí,, prvýkrát do Bratislavy!

V dobrom aj v zlom, kým nás smrť nerozdelí... Túto vetu povedala minimálne raz za život snáď väčšina z Vás. Tí odvážnejší aj viackrát. Travesti skupina Techtle Mechtle si tentoraz vo svojom programe posvieti na to, ako vyzerá také manželstvo po 30-tich rokoch pod jednou strechou. Jediná dcéra už odrástla az počiatočného zamilovania a očarenia ste sa už dávno prebudili. Život a manželstvo sú skrátka boj a vyhrať musia v ideálnom prípade obaja. Divadelná show, v ktorej sa miestami budete cítiť ako u Vás doma v obývačke, mieri do nášho mesta. Muzikálovo-tanečné, divadelné predstavenie, v ktorom uvidíte za jeden večer zhruba 80 kostýmov, prepracované tanečné choreografie a vtipné scénky z manželstva, ktoré píše sám život. Skupina Techtle Mechtle pripravuje každý rok nové predstavenia, ktoré je vždy ich vlastnou tvorbou, a to od návrhu kostýmov, výpravnej javiskovej scény, parochní, dekorácií až po samotný scenár celého predstavenia. Kĺbia sa tu prvky muzikálu, klasickej činohry, tanečných choreografií a zahraničných show. Páni Lukáš, Martin, Nikolas a Saša so svojou posádkou mieria za Vami! Show tejto skupiny vo väčšine miest býva vypredaná aj niekoľko mesiacov dopredu a za posledné roky sa teší na poli českej divadelnej scény stále väčšej obľube.

VIP vstupenka obsahuje fotoshooting s účinkujúcimi po skončení show v sektore V.I.P.

STARS AUDITORIUM

STARS AUDITORIUM je presne to nové miesto v Bratislave, kde sa takýto projekt absolútne hodí.

Nový unikátny priestor s komfortom divadla pre divákov, špičkový stage, zvukový a svetelný park, to všetko predurčuje tento nový projekt k úspechu u širokého publika.

www.STARSauditorium.sk


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Travesty show TECHTLE MECHTLE - Kým nás smrť nerozdelí - 22.6.2023 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Travesty show TECHTLE MECHTLE - Kým nás smrť nerozdelí, ktoré sa malo konať dňa 22.6.2023 o 19:00 hod. v STARS auditorium, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top