Travesty show TECHTLE MECHTLE - Kým nás smrť nerozdelí

Travesty show TECHTLE MECHTLE - Kým nás smrť nerozdelí

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Najúspešnejšia česká travesti show TECHTLE MECHTLE priváža novú divadelnú show

,,Kým nás smrť nerozdelí,, prvýkrát do Bratislavy!

V dobrom aj v zlom, kým nás smrť nerozdelí... Túto vetu povedala minimálne raz za život snáď väčšina z Vás. Tí odvážnejší aj viackrát. Travesti skupina Techtle Mechtle si tentoraz vo svojom programe posvieti na to, ako vyzerá také manželstvo po 30-tich rokoch pod jednou strechou. Jediná dcéra už odrástla az počiatočného zamilovania a očarenia ste sa už dávno prebudili. Život a manželstvo sú skrátka boj a vyhrať musia v ideálnom prípade obaja. Divadelná show, v ktorej sa miestami budete cítiť ako u Vás doma v obývačke, mieri do nášho mesta. Muzikálovo-tanečné, divadelné predstavenie, v ktorom uvidíte za jeden večer zhruba 80 kostýmov, prepracované tanečné choreografie a vtipné scénky z manželstva, ktoré píše sám život. Skupina Techtle Mechtle pripravuje každý rok nové predstavenia, ktoré je vždy ich vlastnou tvorbou, a to od návrhu kostýmov, výpravnej javiskovej scény, parochní, dekorácií až po samotný scenár celého predstavenia. Kĺbia sa tu prvky muzikálu, klasickej činohry, tanečných choreografií a zahraničných show. Páni Lukáš, Martin, Nikolas a Saša so svojou posádkou mieria za Vami! Show tejto skupiny vo väčšine miest býva vypredaná aj niekoľko mesiacov dopredu a za posledné roky sa teší na poli českej divadelnej scény stále väčšej obľube.

VIP vstupenka obsahuje fotoshooting s účinkujúcimi po skončení show v sektore V.I.P.

STARS AUDITORIUM

STARS AUDITORIUM je presne to nové miesto v Bratislave, kde sa takýto projekt absolútne hodí.

Nový unikátny priestor s komfortom divadla pre divákov, špičkový stage, zvukový a svetelný park, to všetko predurčuje tento nový projekt k úspechu u širokého publika.

www.STARSauditorium.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Travesty show TECHTLE MECHTLE - Kým nás smrť nerozdelí - 22.6.2023 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Travesty show TECHTLE MECHTLE - Kým nás smrť nerozdelí, ktoré sa malo konať dňa 22.6.2023 o 19:00 hod. v STARS auditorium, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, o ktorom Vás budeme informovať, v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top