ULTRA COLOR of Bratislava by WORLD IS MINE

ULTRA COLOR of Bratislava by WORLD IS MINE

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.Na tieto predstavenia sa nedajú uplatniť poukážky Ticketportal ani Benefitové poukážky.

Koniec temným večerom - priprav sa na #najfarebnejšiu noc hlavného mesta Slovenska!❤️🧡💛💚💙

ULTRA COLOR ARENA x BRATISLAVA x EDISON PARK x 07/11/2020

colored by: WORLD IS MINE 🔥

Najfarebnejšia párty Slovenska prichádza do hlavného mesta, 20.marca v rámci ULTRA COLOR ARENA zafarbíme Edison Park v Bratislave - po tejto párty neostane ani niťka suchá!👊

Noc, kedy môžeš prejaviť svoje pravé ja...🙋🏼‍♀️

Noc kedy môžeš vystúpiť z tieňa všedných dní..🌈

Čím bude táto noc #výnimočná?

-Nekonečné množstvo UV farieb až v šiestich farbách🎨

-Náramky, masky a rôzne iné UV dekorácie 🤡

Najbláznivejšia #colorparty tour krajiny Vám prinesie nové zážitky aké ste ešte nezažili!😍

▬▬▬ MIESTO: ▬▬▬

➟ EDISON PARK  - Exkluzívny priestor vynoveného Dopler Clubu, dejiska najlegendárnejších UV parties.

▬▬▬ LINE UP: ▬▬▬

✦ MAJSELF (live)

 

✦ ADISS & ŠORTY (live)

 

✦JOHNY DE CITY

 

✦ LUIS DE MARK

 

✦ DJ SPIRIT

 

✦ MIKE & ME (CRO)

 

✦ ALEKSANDAR VIDAKOVIC (SRB)

 

✦ PHIL PHAULER 

 

▬▬▬ VSTUPENKY: ▬▬▬

 

NORMAL

 

1. VLNA - 11 €

 

2. VLNA - 13,15 €

 

3. VLNA - 16,45 €

 

VIP

 

1. VLNA - 19,75 €

 

2. VLNA - 21,90 €

➜ Exkluzívny pohľad na stage z VIP balkóna, občerstvenie, separátny bar, fotenie s interpretmi, 4ks neónovych UV náramov, 1 tuba UV farby, látková vstupenka a rýchlejší vstup na podujatie. 

SKYBOX / 548 €

Obmedzený počet 12 ks - je možné zakupiť iba v celku.

➜ Špeciálny zasklenený priestor hore na balkóne, exkluzívny pohľad na stage, bottle servis, občerstvenie, PASS na vlastné meno, sedenie, vlastná šatňa, vlastný bar na poschodí, vlastné toalety, fotenie s interpretmi, 48ks neónových UV náramov, 24ks UV farby, látková vstupenka a rýchlejší vstup na podujatie. 

▬▬▬ UV FARBY: ▬▬▬

✪ 6 rôznych farieb!

[ Žltá, Modrá, Červená, Oranžová, Zelená, Ružová ]

✪ Na mieste získate až do 00:00 ku vstupenke vymaľovanie od najkrajších hostesiek #ZDARMA!🎨

✪ CENY: 1 tuba UV Farby na mieste po polnoci 2€

➜ Čo treba vedieť o UV farbách?

❤️Ľahko zmývateľné💛Vhodné aj na textil 💚Nehorľavé💙Neškodné pre pleť💜Silný jas pri UV svetle.

DRESS CODE: Kvôli zachovaniu jedinečnosti a doknalému účinku sa odporúča obliecť do svetlých farieb, pri najlepšom do biela!

➜ VEKOVÉ OBMEDZENIE: 15+

[Pod 15 rokov len v sprievode rodiča / zákonného zástupcu]

 

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - ULTRA COLOR of Bratislava by WORLD IS MINE - 7.11.2020 o 21:00 hod.

Predstavenie ULTRA COLOR of Bratislava by WORLD IS MINE, ktoré sa malo konať dňa 7.11.2020 o 21:00 hod. v Edison Park, Bratislava,, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - ULTRA COLOR of Bratislava by WORLD IS MINE - 20.3.2020 o 21:00 hod.

Predstavenie ULTRA COLOR of Bratislava by WORLD IS MINE, ktoré sa malo konať dňa 20.3.2020 o 21:00 hod. v Edison park, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 7.11.2020 o 21:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top