UMELECKÝ SÚBOR LÚČNICA: Z tvorby prof. Štefana Nosáľa

UMELECKÝ SÚBOR LÚČNICA: Z tvorby prof. Štefana Nosáľa

Dátum: 15. júna 2022
Miesto: Dom umenia, Piešťany
Adresa: Nábrežie Ivana Kraska 1, Piešťany

Vstupenky

Streda
15
Jún 2022
19:30
UMELECKÝ SÚBOR LÚČNICA: Z tvorby prof. Štefana Nosáľa
Dom umenia

Piešťany

Popis podujatia

67. music festival Piešťany

Streda  15. 6. 2022 o 19.30 hodine

UMELECKÝ SÚBOR LÚČNICA

 

Z tvorby prof. Štefana Nosáľa

 

prof. Štefan Nosáľ – choreografia

Mikuláš Sivý - umelecký vedúci

Martin Sleziak - husle, primáš orchestra

Svetozár Stračina, Juraj Farkaš, Peter Parničan, Martin Čorej – hudobné spracovanie

Tanečný súbor, spevácka skupina a orchester Umeleckého súboru Lúčnica - účinkujúci

 

Program slovenského tanečného súboru, orchestra a speváckej skupiny Lúčnica,

stvárňujúci výber špičkových tanečných choreografií jej dlhoročného umeleckého

vedúceho, choreografa a pedagóga prof. Štefana Nosáľa. Tradičné obrazy a hudba zo

všetkých hlavných kultúrnych regiónov Slovenska.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - UMELECKÝ SÚBOR LÚČNICA: Z tvorby prof. Štefana Nosáľa - 30.9.2021 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie UMELECKÝ SÚBOR LÚČNICA: Z tvorby prof. Štefana Nosáľa, ktoré sa malo konať dňa 30.9.2021 o 19:00 hod. v Dom umenia, Piešťany, je vzhľadom k zhoršujúcej sa covidovej situácii a ďalším sprísneným zdravotným a bezpečnostným podmienkam ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom formulára v registrovanom účte klienta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus kartou: Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Benefitovou poukážkou (prípadný doplatok kartou): V prípade, že klient doplácal rozdiel ceny, k žiadosti je potrebné vyplniť vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie`` aj číslo účtu, na ktorý má byť platba poukázaná. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta..

Milí návštevníci, oznamujeme Vám, že vzhľadom k zhoršujúcej sa covidovej situácii a ďalším sprísneným zdravotným a bezpečnostným podmienkam, sa ruší tohtoročné hosťovanie Umeleckého súboru Lúčnica v Belehrade. V nadväznosti na túto skutočnosť sme nútení ZRUŠIŤ aj „Zájazdový program“ US Lúčnica - Z tvorby prof. Štefana Nosáľa 30. 9. 2021 v Dome umenia Piešťany. Vstupenky zakúpené v DOME UMENIA prosíme vrátiť do pokladne. Pri zakúpení vstupeniek cez www.ticketportal.sk je potrebné sa riadiť usmerneniami TICKETPORTÁLU v rubrike „Zmeny a zrušenia“. US Lúčnica vystúpi v Dome umenia Piešťany opäť 1. 12. 2021 v programe „Slovenský triptych“, ak to dovolí pandemická situácia. Už teraz Vás srdečne pozývame.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top