UMELECKÝ SÚBOR LÚČNICA: Z tvorby prof. Štefana Nosáľa

UMELECKÝ SÚBOR LÚČNICA: Z tvorby prof. Štefana Nosáľa

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Štvrtok 3. 9. 2021 o 19.oo hodine
UMELECKÝ SÚBOR LÚČNICA

Z tvorby prof. Štefana Nosáľa
„Zájazdový program“

prof. Štefan Nosáľ – choreografia
Mikuláš Sivý - umelecký vedúci
Martin Sleziak - husle, primáš orchestra
Svetozár Stračina, Juraj Farkaš, Peter Parničan, Martin Čorej – hudobné spracovanie
Tanečný súbor, spevácka skupina a orchester Umeleckého súboru Lúčnica - účinkujúci

Mimoriadne a jediné uvedenie špeciálneho programu Umeleckého súboru Lúčnica na Slovensku.

V októbri tohto roka odcestuje tanečný súbor a orchester Lúčnice na umelecký zájazd do Srbska. V mestách Belehrad a Niš uvedie reprezentačné predstavenia s výberom špičkových tanečných a hudobných čísel zo svojho “zlatého fondu”.

V programe, vybranom z vrcholnej tvorby dlhoročného umeleckého vedúceho, choreografa a pedagóga prof. Štefana Nosáľa, ako aj významných hudobných skladateľov, sa predstavia okrem tanečného súboru a jeho sólistov aj vynikajúci hudobníci a spevácka skupina Lúčnice. Prezentácia v rámci programu, ktorý predstavuje najvýznamnejšie kultúrne regióny Slovenska, bude patriť aj tradičným slovenským hudobným nástrojom, zapísaným v kultúrnom dedičstve UNESCO – fujare a cimbalu.

Zmena programu vyhradená!

Bez nároku na zľavy
Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vekTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - UMELECKÝ SÚBOR LÚČNICA: Z tvorby prof. Štefana Nosáľa - 30.9.2021 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie UMELECKÝ SÚBOR LÚČNICA: Z tvorby prof. Štefana Nosáľa, ktoré sa malo konať dňa 30.9.2021 o 19:00 hod. v Dom umenia, Piešťany, je vzhľadom k zhoršujúcej sa covidovej situácii a ďalším sprísneným zdravotným a bezpečnostným podmienkam ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Milí návštevníci, oznamujeme Vám, že vzhľadom k zhoršujúcej sa covidovej situácii a ďalším sprísneným zdravotným a bezpečnostným podmienkam, sa ruší tohtoročné hosťovanie Umeleckého súboru Lúčnica v Belehrade. V nadväznosti na túto skutočnosť sme nútení ZRUŠIŤ aj „Zájazdový program“ US Lúčnica - Z tvorby prof. Štefana Nosáľa 30. 9. 2021 v Dome umenia Piešťany. Vstupenky zakúpené v DOME UMENIA prosíme vrátiť do pokladne. Pri zakúpení vstupeniek cez www.ticketportal.sk je potrebné sa riadiť usmerneniami TICKETPORTÁLU v rubrike „Zmeny a zrušenia“. US Lúčnica vystúpi v Dome umenia Piešťany opäť 1. 12. 2021 v programe „Slovenský triptych“, ak to dovolí pandemická situácia. Už teraz Vás srdečne pozývame.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top