Detail info
Close

UPRISING REGGAE FESTIVAL 2014

UPRISING REGGAE FESTIVAL 2014

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 22. - 23. august 2014
Miesto/Place of festival: Bratislava, Zlaté Piesky
Cena/Price: 35 € (cena sa bude navyšovať) - PREDPREDAJ končí 22.8. o 12:00, vstupenky bude možné zakúpiť priamo na mieste konania!
VIP lístok: 90 € 
v cene VIP vstupenky: - Občerstvenie: jedlo (mäsové, vegetariánske), pivo, tvrdý alkohol, víno, energetický nápoj, pochutiny, minerálka, káva, čaj, voľný vstup na UPRISING OPENING DAY (21. augusta)
- free parking
- vlastný VIP vchod
- VIP Bar s výhodnými cenami


Uprising je festival, na ktorom sa vždy všetci stretneme, zabudneme na čas, problémy a vychutnávame si život tu a teraz. Vraví sa, že kto ho raz zažil, celý rok čaká na pokračovanie.
Za 7 rokov existencie sa Uprising vypracoval na najväčší festival hlavného mesta a jedno z najzaujímavejších podujatí Strednej Európy. Uprising je dôkazom, že aj podujatie postavené na menšinových žánroch sa môže zaradiť medzi najväčšie festivaly v krajine.
Štyri hudobné stage, cinema zóna, množtvo workshopov, atrakcie ako zápasy v bahne, futbal, capoeira, ranná joga, graffiti, streetart, U-rampa a tiež možnosť kombinovať koncerty s kúpaním či vodnými športami, to všetko nasvedčuje tomu, že 22. a 23. augusta 2014 sa znovu všetci stretneme na bratislavských Zlatých pieskoch.
7. ročník Uprisingu so sebou prinesie zástup hviezd a legiend reggae music, dancehallu. dubu, hip-hopu aj elektronických beatov, ktoré postupne odhalíme.

lineup:

SHAGGY (jam)
JIMMY CLIFF (jam)
THE SKATALITES (jam)
DUB FX (au)
KRS-ONE (usa)
COLLIE BUDDZ (bm)
CHRONIXX & ZINC FENCE REDEMPTION (jam)
JAH 9 (jam)
GENTLEMAN'S DUB CLUB (uk)
WARD 21 (jam)
DADDY FREDDY (jam)
JAH SUN (usa)
LION D (it)
BIZZARRI SOUND (it)
ADDIS PABLO (jam)
SUNS OF DUB (jam)
MOJA REČ & KOMPLOT BAND
VEC & ŠKRUPO
BOYBAND
BEKIM
JAMES COLE

lineup sa bude priebežne dopĺňať / more names to be added soon

Podrobný program festivalu nájdete TU


Zľavy/Discounts: Pre držitelov ZŤP preukazov. ZŤP vstupenky bude možné zakúpiť len na mieste konania festivalu za 25 €.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture UPRISING REGGAE FESTIVAL 2014
picture UPRISING REGGAE FESTIVAL 2014
Top