VIDIEK na zámku

VIDIEK na zámku

Dátum: 28. septembra 2021
Miesto: Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
Adresa: Mladoboleslavská 5, Pezinok

Vstupenky

Utorok
28
Sep 2021
18:00
VIDIEK na zámku

Popis podujatia

VIDIEK na zámku
28.09.2021 

Prinášame Vám populárnu skupinu VIDIEK pôsobiacu celých 33 rokov na hudobnej scéne. Z tak dlhej hudobnej kariéry nehrozí nič iné len HIT za HITOM počas celého koncertu.

Skupina Vidiek vznikla v roku 1987 v obci Rovinka neďaleko Bratislavy. V roku 1988 už z rádií znel jej prvý veľký hit Vidiečan. A nasledovali ďalšie: Nechajte si ju, Tisíc divov, Rudy a Hilda, Anglická, Keď je 7 ráno, Nie je to ľahké, Vianoce 97, Námornícka, Ó maňo, Anjel, Či oči či sombréros alebo Nové časy. Vidiek počas svojej existencie natočil 6 albumov (Nechajte si ju 1989, Vidiek 1993, Štyry 1997, Výber naživo 2000 ocenený Zlatou platňou, Nové časy 2003 a najnovší Vidiek s oblohou, 2015). Skupina Vidiek okrem toho nahrala aj spomienkový album Ventil RG, live CD a DVD Ventil RG - Randal 2007 a spevák Ján Kuric má za sebou aj album, na ktorom spolupracoval s českou speváčkou Věrou Bílou. Vo Vidieku dodnes hrajú členovia úplne pôvodnej zostavy Ján Kuric – spev, Richard Jajcay – gitara a Oňo Tomčala – bicie. Posledným “prírastkom” je Martin Klačanský – basgitara, ktorý je od skupiny Vidiek len o rok starší. Skupina odohrala nespočetné množstvo koncertov na Slovensku, v Čechách, ale aj v USA, Taliansku, Rakúsku, Ukrajine, Írsku a Veľkej Británii.

Koncert sa uskutoční na nádvorí zámku z 13.storočia v Pezinku a naše zámocké brány na koncert sa otvárajú 17:00hod. ale pred predstavením môžete prísť na prehliadku zámku, Galérie umeleckého skla, Pállfyho expozícií a múzeam. Takisto Vás radi privítame v našom Zámockom vinárstve a v Palffy restaurant. Na výbornú večeru odporúčame navštíviť Zámockú viechu.

VIP vstupenka zahŕňa: Obsluha počas večera, víno, nealko, kanapky, syrová variácia, dezert.

VIP KING ROOM LOUNGE: privátna prestrešená lóža v štandarde luxusnej hotelovej izby pre dve osoby  ( na vyžiadanie možnosť prikúpiť ďalšie miesta v lóži prosím kontaktujte na nižšie uvedenom čísle). Víno, nealko, mini studený bufet.
Obsluha na telefón, klimatizácia, privátna toaleta priamo v lóži. Za doplatok 40€/osoba možnosť prenocovať priamo v lóži s raňajkami

Začiatok: 19:00hod.
Miesto: Nádvorie pod holým nebom, Šimák Zámok Pezinok

Deti od 10 rokov – cena vstupenky je bez nároku na zľavu.

Po odohraní 30minút predstavenia sa vstupné nevracia.

Generálny partner podujatia na zámku: Slobodný pivovar BRADÁČTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture VIDIEK na zámku
picture VIDIEK na zámku
picture VIDIEK na zámku
picture VIDIEK na zámku

Na mape

Zmeny a upozornenia

CHANGED - VIDIEK na zámku - 16.5.2021 at 18:00 h.

On behalf of the event organizer, we as a sales intermediary want to inform you that event VIDIEK na zámku, which was supposed to take place on 16.5.2021 at 18:00 h. in Šimák Zámok Pezinok, is CHANGED! Event will take place on different date: 28.9.2021 at 18:00 h. in unchanged location.

Purchased tickets remain valid.

Clients who are not satisfied with the change might return tickets only to point of sale where they purchased them until 9.5.2021!

ATTENTION: Tickets bought in Avion Shopping Park in Bratislava, in Bory mall in Bratislava, in Aupark Bratislava or in OC MAX Prešov or on another cancelled point of sale of Ticketportal network, might be returned by sending to the address: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava until 9.5.2021.

Tickets paid at point of sale by Benefit voucher must be send to the address: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava until 9.5.2021.
In case client bought his ticket through the internet he can ask for refund until 9.5.2021 through following method:
► if the payment was transfered via CARDPAY (card payment) - write an email claim to: reklamacie@ticketportal.sk. It is necessary to attach your tickets to the request in PDF form. In case your tickets were delivered via courier service, it is necessary to send them back to the address: Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava until 9.5.2021. Payment will be refunded to the same card, which was used to for the purchase.
► if the payment was transfered via internet banking - write an email claim to: reklamacie@ticketportal.sk. It is necessary to attach your tickets to the request in PDF form. In case your tickets were delivered via courier service, it is necessary to send them back to the address: Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava until 9.5.2021. It is also necessary to send us detail of payment in which there are clearly stated the sum, date of payment, bank account number and both sender and recipient of this transfer. Payment will be refunded to the same bank account which was used to pay for purchase.
► if the payment was transfered via Benefit voucher - write an email claim to: reklamacie@ticketportal.sk. It is necessary to attach your tickets to the request in PDF form. In case, that you paid difference between ticket price and value of benefit voucher via card payment or internet banking, is necessary to send us your bank account number. In case your tickets were delivered via courier service, it is necessary to send them back to the address: Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava until 9.5.2021. After processing the claim request, company Benefit Plus will credit the client with points on his Benefit Plus account.
► if the payment was transfered via Ticketportal Gift voucher - write an email claim to: reklamacie@ticketportal.sk. It is necessary to attach your tickets to the request in PDF form and your bank account number. In case your tickets were delivered via courier service, it is necessary to send them back to the address: Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava until 9.5.2021. Payment will be refunded to the client’s bank account.

More information:
PRESS RELEASES
EVENT ALTERATIONS

We are very sorry for the inconvenience caused. Thank you for understanding.


ZMENENÉ - VIDIEK na zámku - 17.5.2020 o 18:00 hod.

Predstavenie VIDIEK na zámku, ktoré sa malo konať dňa 17.5.2020 o 18:00 hod. v Šimák Zámok Pezinok, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 16.5.2021 o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - VIDIEK na zámku - 17.5.2020 o 18:00 hod.

Predstavenie VIDIEK na zámku, ktoré sa malo konať dňa 17.5.2020 o 18:00 hod. v Šimák Zámok Pezinok, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, ktorý upresníme v najbližšie dni.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top