Detail info
Close

Večer Straussových valčíkov - Hilaris Orchestra

Večer Straussových valčíkov - Hilaris Orchestra

Miesto:

Večer Straussových valčíkov, ktorý bude tentoraz venovaný valentínskemu sviatku zamilovaných.

Vstupenky

Popis podujatia

Po úspešne vypredaných dvoch trojkráľových koncertoch Hilaris Chamber Orchestra v roku 2020 sa v Bratislave uskutoční pre obrovský záujem repríza Trojkráľového koncertu v štýle viedenskej tradície v komornom duchu. Hilaris Chamber Orchestra pod vedením Alana Vizváryho pripravil pre bratislavské publikum tento rok už tretí Večer Straussových valčíkov, ktorý bude tentoraz venovaný valentínskemu sviatku zamilovaných a okrem hudby dynastie Straussovcov budú do programu zaradené aj slávne romantické melódie. Koncert sa uskutoční v nedeľu 23. februára 2020 o 18:00 v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca. Dynastia Straussovcov vo Viedni spolu vytvorila kultivovanú a vznešenú hudobnú zábavu. Ich valčíky, polky, štvorylky a galopy sú dodnes obdivované na celom svete vďaka mnohým generáciám hudobníkov viedenskej školy, ktorí ich interpretáciu doviedli do dokonalosti. K nim patrí aj huslista Alan Vizváry. Je žiakom legendárneho koncertného majstra Viedenskej filharmónie Gerharta Hetzela a jeho dlhoročné účinkovanie na viedenských pódiách z neho robí zasväteného interpreta tejto hudby. Vstupenky v hodnote 15 eur je možné zakúpiť v sieti Ticketportal.Na mieste hodinu pred koncertom bude možné zakúpiť vstupenky v cene 20eur.

Mediálnymi partnermi Hilaris Chamber Orchestra sú časopis in.ba a umelecký portál Moja kultúra .Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Večer Straussových valčíkov - Hilaris Orchestra
Top