Veľký tanečný večer

Veľký tanečný večer

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers vs. Bratislava Hot Serenaders 
Veľký tanečný večer

Dátum/Date: 06.10.2017 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Stará tržnica, Nám. SNP 25, Bratislava


Popis/Description:

A už je to opäť tu! Dva veľké ORCHESTRE sa spolu stretnú na jednom pódiu po vzore svojich amerických predchodcov, tancachtivé publikum svojimi podrážkami doslova vyhladí parkiet a na svoje si prídu nielen milovníci jazzu a swingu rokov 20.-40., ale aj všetci, ktorí majú radi show, tanec a skvelú zábavu! Bratislava Hot Serenaders vs. Ondřej Havelka a jeho Melody Makers - Big Band Battle priateľsky znepriatelených orchestrov! Kto zvíťazí v boji o priazeň publika? - ZISTÍTE AK PRÍDETE, A ZAŽIJETE TO NA VLASTNEJ KOŽI.

Hot-jazzová smršť! Splendidná zábava! Inštruktáž dobových tancov! Pyramidálna show!

Swingári všetkých krajín - Strojte sa!

Dva orchestre, jeden veľký tanečný parket a množstvo ľudí oblečených na štýl módy 20. a 30. rokov 20. storočia. Aj to sú charakteristiky Veľkého tanečného večera, ktorý si v Bratislave našiel svojich priaznivcov.

Práve tých, ale aj fanúšikov tanečnej zábavy poteší informácia, že sa 7. októbra 2016 opäť postavia proti sebe dva obľúbené swingové a hot-jazzové orchestre.

V jednom rohu tanečného ringu bude stáť Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. Herec, režisér, scenárista a všestranne talentovaný zabávač neprinesie do Bratislavy len 14-členné teleso, ale aj jazz a swing z obdobia medzi dvoma svetovými vojnami. Na druhej strane "bojiska" ho doplní Bratislava Hot Serenaders na čele s Jurajom Bartošom. Na prvý pohľad to môže pôsobiť tak, že 20 členov Bratislavského hot-jazzového zoskupenia je v prevahe, Pražský "swingári" sú však vyrovnaným súperom.

Hudobné iskrenie medzi dvomi stranami je dokonalou živnou pôdou pre humorné dialógy a dobrú náladu. Ide totiž o tradíciu zo Spojených štátov amerických, keď sa v 20. a 30. rokoch pod názvom Big Band Battle usporadúvali súboje na konci sezóny, keď víťaz získal angažmán v nasledujúcom roku.

Skutočným víťazom tohto súboja je každý návštevník, ktorý odchádza so zážitkom z jedinečnej dobovj a vkusnej šou.

Typ hladiska: stolové sedenie (1 stôl má 6 miest bez určenia miesta)

Zľavy/Discounts: Vozíčkari 9 EurTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top