Viac ako len KONCERT V KRUHU

Viac ako len KONCERT V KRUHU

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Srdečne Vás pozývame na spojenie KONCERTU a WORKSHOPU SEBAROZVOJA v rámci jedinečného podujatia "Viac ako len KONCERT V KRUHU".  Podujatie, ktoré sa stáva miestom vzájomnej inšpirácie s hudobníkmi Ankou Repkovou, Janom Smolíkom a lektorom Milanom Surgošom.
 
- Koncert, kde návštevník nie je len pasívnym konzumentom umeleckého výkonu niekoho iného, kde umelec nie je postavený na vyvýšený piedestál a oddelený od ostatných.
 
- Je to stretnutie rodiny, ktorá si chce spolu zaspievať, zasmiať sa a veseliť sa, porozprávať sa, inšpirovať sa navzájom, vyživiť prirodzenú túžbu po spojení na vyššej úrovni, zaceliť rany na duši a nadobudnúť poznania, ktoré umožnia kráčať ďalej životom správnym smerom.
 
- Nie je to prchavý konečný moment zábavy, ale zážitok, ktorý pretrváva v srdci človeka a vedie ho vpred. Stretnutie, kde sa každý každému môže pozrieť do očí a dotknúť sa tak jeho duše.
 
- Stretnutie, kde sa všetci stávajú umelcami a prispievajú k vzájomnému obohateniu tým, čím práve môžu. Je to spoločný koncert všetkých zúčastnených duší, jeden nádherný vyladený organizmus, kde (nie len) skladatelia piesní v ľudskosti a pokore zdieľajú svoje životné príbehy, príbehy piesní, ktoré cez nich prišli na tento svet, aby pozdvihli duševnú a duchovnú úroveň, kultivovali človeka. Stretnutie, kde každý má hlas a každého slovo má váhu.
 
 
ZÁMER PODUJATIA:
 
- priniesť umenie bližšie k ľuďom a priviesť ich k tomu, aby sa aj oni stali spolutvorcami a zistili, že aj oni môžu byť umelcami
- odstrániť rozdiel medzi umelcami a návštevníkmi
- vytvoriť bezpečný priestor vzájomného zdieľania zážitkov a uvedomení, kde môže byť každý sám sebou
- cez hudbu a aktivity vytvoriť zážitok jednoty a blízkeho stretnutia, kde sa z neznámych ľudí stávajú priatelia
- kultivovať a vyživiť ducha
- prežívať radosť, spolupatričnosť a pocítiť dobrosrdečnosť všetkých zúčastnených
 
ČO ZAŽIJEŠ:
 
- bezpečný priestor, kde môžeš byť pravdivý/á, sám/a sebou, kde môžeš zdieľať svoje zážitky a uvedomenia
- seba ako spolutvorcu a zistíš, že aj ty môžeš byť umelcom
- jednotu, prepojenie na úrovní duší, vďaka čomu sa pre teba neznámi ľudia stanú priateľmi
- seba v radosti vďaka spoločným jednoduchým hrám a pohybovým aktivitám
- prebudenie svojho vnútorného dieťaťa
- svoj hlas, tak ako si ho doteraz nepoznal/a, a dokonca sa staneš aj súčasťou zboru (áno, aj keď si teraz myslíš, že spievať nevieš!)
- prepojenie so slovanskými koreňmi
- blízkosť umelcov, ktorej sa ti na bežnom koncerte nedostane
- prepojenie so svojou dušou a jej vyživenie cez umenie a spoločné aktivity
 
VIAC AKO LEN KONCERT V KRUHU JE PRE TEBA URČENÝ, AK:
 
- hľadáš inšpiráciu
- si na ceste sebapoznania a sebarozvoja
- chceš zažiť niečo viac
- chceš zažiť blízke, priateľské stretnutie s umelcami
- túžiš spievať, ale ešte si nenabral/a odvahu
- chceš si zaspievať, zatancovať si a radovať sa
- hľadáš podporné prostredie, v ktorom môžeš byť sám/a sebou
 
PRIEBEH VIAC AKO LEN KONCERTU:
 
Podrobnosti nechávame skryté, aby sa nevytratil zážitok z nečakaného. Môžeme ťa však vopred ubezpečiť, že všetky aktivity počas koncertu sú dobrovoľné. Zapojíš sa len do tej miery, do akej to budeš v daný moment cítiť. Priprav sa, že tento koncert bude vo viacerých aspektoch odlišný od bežných koncertov. Už len tým, že trvá cez štyri hodiny.
 
O UMELCOCH:
 
- Anka Repková -
 
Speváčka, skladateľka a hlasová koučka, charakteristická hlasom, ktorý prehovára k duši a dychberúcim vystúpením. Je známa svojimi spoluprácama s výnimočnými zahraničnými umelcami. Na Viac ako len KONCERTOCH V KRUHU ťa svojou tvorbou privedie k stretnutiu s tvojím vlastným hlasom, jeho prebudením a otvorením. Jej tvorba inšpiruje, prebúdza radosť a prepája s dušou.
 
- Jan Smolík -
 
Spevák a skladateľ, ktorého piesne vychádzajú z podstaty bytia a otvárajú brány k vlastnej duši. Na Viac ako len KONCERTOCH V KRUHU s tebou zdieľa okrem svojich autorských piesní aj svoj životný príbeh a hodnoty.
 
- Milan Surgoš -
 
Lektor stoviek seminárov v oblasti sebapoznania a rozvoja osobnosti. Je autorom myšlienky a iniciátorom Viac ako len KONCERTOV V KRUHU. Prevedie ťa sebarozvojovými hrami, pohybovými aktivitami a vytvorí ti bezpečný priestor na vzájomné zdieľanie zážitkov a uvedomení.
 
Viac info:
 
Facebook: https://www.facebook.com/koncertyvkruhu
YouTube: Koncerty v kruhu
 

Cena v predpredaji: 24,-€ Cena na mieste: 30,-€

Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Viac ako len KONCERT V KRUHU
picture Viac ako len KONCERT V KRUHU
Top