Vianočná Janais v Klariskách

Vianočná Janais v Klariskách

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 14.12.2016 o 18.00 h
Miesto konania/Place of event: Kostol Klarisky, Klariská ul., Bratislava

Popis/Description:

Vianočná Janais v Klariskách

Príďte sa nadýchnuť atmosféry Vianoc so speváčkou JANAIS a jej kapelou.
Okrem speváčkiných autorských skladieb sa môžete tešiť na tradičné slovenské koledy, ale aj na najkrajšie vianočné piesne vo francúzštine a angličtine ako sú Petit Papa Noël, L'enfant au tambour, či Go tell it on the mountain.
Koncert svojím vystúpením obohatia hudobní hostia: víťaz česko-slovenského X Factoru 2014 - Peter Bažík a mladá talentovaná speváčka, členka BL-Gospel - Anabela Mollová.

JANAIS je slovenská speváčka a skladateľka spievajúca v slovenčine, angličtine a francúzštine. Do povedomia širšej verejnosti sa dostala najmä vďaka Eurovision Song Contest 2009, keď sa s piesňou Taram ta rej prebojovala do národného finálového kola.
Okrem viacerých hudobných spoluprác, vydala speváčka 3 vlastné štúdiové albumy - SVETABOJ (2009), EUFÓRIA (2013) a VIANOČNÁ JANAIS (2015). Vianočný album získal nielen skvelé kritiky, ale aj zlatú platňu za predaj. To najlepšie z neho zaznieva už každoročne na speváčkiných decembrových koncertoch, ktorých súčasťou môžete byť aj vy.

Dĺžka podujatia: 1,5 hod.

Vstupné/Entry: 10,00 EUR - voľné sedenie
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Vianočná Janais v Klariskách

Na mape

Top