Detail info
Close

Vianočný koncert šansónov Hany Hegerovej

Vianočný koncert šansónov Hany Hegerovej

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

CO JE TOHO PŘÍČINOU

Vianočný koncert šansónov Hany Hegerovej je poctou úžasnej speváčke. Nesie názor po snáď jedinej vianočnej piesni, ktorú pani Hegerová interpretovala, a ktorá sa volá Co je toho příčinou.

Hana Hegerová je neodmysliteľnou súčasťou šansónov, piesní o láske, o živote, o sklamaniach, o miestach, ktoré milovala. Jedným z takýchto miest je aj mesto Žilina, kde sa často vracala a spievala svojim Žilinčanom. Veď Žilina sa stala jej štartovaciou umeleckou dráhou, kde v roku 1951-53 pôsobila v Divadle Petra Jilemnického. Na koncerte zaznejú známe aj menej známe skladby z jej repertoáru v podaní Jeleny Horváthovej-Tichavskej a v hudobnom sprievode Petra Vaňoučka, Dušana Vrúbela, Petra Sandanusa, Katky Kaškovej, Slava Glosa, Matúša Dobeša a Juraja Vrúbela.

Držitelia preukazu ŤZP majú 30% zľavu, ktorú si môžu uplatniť v pokladnici divadla.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top