Vipzone Revival party

Vipzone Revival party

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum a miesto: 17.8.2012 o 20:00 hod., Hotel Bankov - Košice
Cena:
do 30.6.2012 - 7 Eur
do 31.7.2012 - 10 Eur
do 12.8.2012 - 12 Eur
od 13.8.2012 - 15 Eur

Popis:
Najlepšia párty leta je opäť tu!
Ide už o 6. ročník štýlovej garden párty v krásnom prostredí luxusného Hotela Bankov pri Košiciach. Atraktívne umiestnené pódium, svetelné efekty, skvelá hudba a množstvo zábavy chtivých ľudí dodáva tejto akcii významnosť a jedinečnosť. Samozrejmosťou je bohatý program a welcome drink. O skvelú zábavu a super hudbu sa postará DJ ROLLO.
O Revival atmosféru sa postará:
Team Revival
z Ostravy, je jediný revival skupiny Team, ktorého kvalitu osobne ocenil Paľo Habera. Ide o jedného z najúspešnejších revivalov v Českej republike. Slovenská vlna tých najväčších hitov od skupiny Team Vás pohltí a nenechá chladnými.
Michal David Revival - Jan Bartoš pochádza z Českej republiky zo Železného Brodu. Zatiaľ najväčším úspechom a zlomovým bodom v jeho kariére bolo vystúpenie Honzy priamo na koncerte Michala Davida (Liberec 23.9.2009), kde sa tak na jednom pódiu stretol originál s revivalom.
Abba Stars - Abba Revival - skupina ABBA STARS oslávila v roku 2009 päťročné výročie svojej existencie. Behom tejto doby sa skupina ABBA STARS stala jednou z najúspešnejších svetových revivalov, odohrala cez 600 koncertných vystúpení u nás i v zahraničí a získala si rešpekt fanúšikov a kritikov.
Viac TUTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top