Vojtěch Dyk & B-Side Band, bandleader Josef Buchta

Vojtěch Dyk & B-Side Band, bandleader Josef Buchta

Dátum:
Miesto:

B-Side Band s Vojtěchem Dykom o je moderné bigbandové zloženie. Nebudú chýbať autorské tanečné skladby a funky swingové aranže svetových hitov.

Vstupenky

Popis podujatia

Akcia 2+2 zdarma:
2.2.2020 19:00 Eurovia Aréna Bratislava

SUPPORT: S HUDBOU VESMÍRNOU

Pred desiatimi rokmi mnohí neverili v ambiciózne ciele českého B-Side Bandu bandleadera Jozefa Buchty. Dnes sú spoločne s Vojtěchem Dykom headlineri popredných českých festivalov, vypredajú haly a spoločne rúcajú nepísané pravidlá tradičného big bandu.

K významnému 10. ročnému výročiu sa rozhodli bok po boku vydať za hranice a strhnúť na svoju vlnu aj slovenské publikum.

Počas turné zaznejú ako aj autorské tanečné skladby, tak aj funky swingové aranže svetových hitov. Na pódiou nebude chýbať slávny bar s preslávenou Chivas Regal a krásnou barmankou.

Vozíčkari a ZŤP s doprovodmi zadarmo,kontaktujte organizátora: peter.vasko@eventbase.sk / Platí pre mestá : Košice, Piešťany, Bratislava, Nitra

Zľavy pre imobilných na predstavenie v Žiline: Cena vstupenky pre 1 vozíčkara je 7,- EUR. Doprovod si musí zakúpiť riadnu vstupenku podľa vlastného výberu

Dĺžka podujatia : 100 minút

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top