Detail info
Close

WITHIN TEMPTATION

WITHIN TEMPTATION

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

WITHIN TEMPTATION "ALBUM TOUR 2014"

Dátum/Date: 12.03.2014
Miesto konania/Place of event: Refinery Gallery, Bratislava - zmena na Incheba Expo Aréna, Bratislava
Čas/Time: 20.00 h.
Cena/Price: 32,€

Popis/Description:
Skupina Within Temptation sa prvýkrát predstaví slovenským fanúšikom. Legenda symfonického metalu zahrá v stredu 12. marca 2014 v Bratislave. Premiérový koncert sa bude konať v Refinery Gallery v areáli Slovnaft pre 1500 fanúšikov. Predaj vstupeniek sa začína v piatok 20. septembra o 9:00 hod v sieti Ticketportal. Cena vstupenky je 32 eur.

Holandska skupina prichádza s novým EP „Paradise (What about us?)“ koncom septembra 2013. Aj preto ich európske turné poniesie názov „Album Tour 2014“. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na nové skladby, ale chýbať nebudú ani najväčšie hity. Zoskupenie na čele s charizmatickou Sharon den Adel je na scéne od roku 1996. Na svojom konte majú Within Temptation 6 radových albumov a desiatky singlov. Nová nahrávka ponesie punc výnimočnosti. “Keď sme nahrali prvú verziu pesničky “Paradise” a počúvali demo, akú veľkú energiu má, neustále sme v duchu mysleli na Tarju Turunen. Ako skvelo by táto nahrávka ladila s jej hlasom a aké by bolo úžasné, keby to s nami mohla naspievať. Čím viac sme na to mysleli, tým viac sa nám to páčilo,” vraví Sharon den Adel o tom, prečo sa rozhodli osloviť na nahrávanie bývalú speváčku Nightwish. Špeciálnym hosťom na novej nahrávke je teda aj druhá metalová diva Tarja Turunen.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children:
Bez nároku na zľavu



Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top