Detail info
Close

Waking Vision (USA/SK) v Hronseku

ONE DAY JAZZ FESTIVAL 2023
Waking Vision (USA/SK) v Hronseku

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Už v stredu, 12. 7., zavítajú Waking Vision do Vodného hradu v Hronseku. Nenechajte si to ujsť!

Waking Vision (USA/SK)

Waking Vision založili začiatkom milénia spolužiaci z prestížnej Berklee College of Music v Bostone. Gitarista a skladateľ John Shannon, basgitarista Mitch Cohn a bubeník Martin Valihora zdieľali vášeň pre otvorenú hudbu, zaznievajúcu v nesmiernej intenzite a v spojení s prírodou. Kapela vydala dvojicu triových albumov (The Ancient Bloom a Into High Selva) a k pozoruhodnej a oceňovanej nahrávke Of the Waking Vision (Hevhetia 2006) prizvali hráča na analógových syntetizátoroch Petra Stolzmana. Waking Vision odohrali série koncertov vo viacerých krajinách a získali si množstvo priaznivcov. Aktuálnym členom tria je newyorský kontrabasista Peter Slavov a táto zostava momentálne pracuje na svojom štvrtom albume.
 
John Shannon – gitara
Peter Slavov – kontrabas
Martin Valihora – bicie nástroje

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom festivalu. Podujatie je možné realizovať aj vďaka finančnej podpore Tipos

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top