Yussef Dayes / Vec & Škrupo + kapela

Yussef Dayes / Vec & Škrupo + kapela

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

AKCIA !! Prvých 50 lístkov za zvýhodnenú cenu !!

Yussef Dayes
Bubeník a producent Yussef Dayes sa narodil priamo v jednom z hlavných miest súčasného jazzu, v južnom Londýne. Otec jamajského pôvodu bol jazzovým basákom, starší brat produkoval nahrávky v štýle jungle. Yussef sa učil u Billyho Cobhama, no dobré meno na scéne si urobil už pred štyrmi rokmi albumom Black Focus, ešte ako člen krátkotrvajúceho projektu Yussef Kamaal.

Pred dvoma rokmi sa Yussef Dayes osamostatnil. Preslávil sa hneď so svojim prvým singlom Love Is The Message, ktorý na niektorých koncertoch hrával spolu aj s hviezdou nového jazzu Alfa Mistom, ktorý nás očaril na minuloročných Jarných jazzákoch. Medzičasom začal pracovať aj na albume s gitaristom a spevákom Tomom Mischom. Minulý rok bol aj špeciálnym hosťom na britskej šnúre Kamasiho Washingtona.

Yussef Dayes je jedným z najzaujímavejších a najtalentovanejších mladých jazzových bubeníkov. Na Jarné jazzáky prichádza s novým singlom Duality.

VEC & Škrupo + kapela
Ako sa už tisíce ľudí na vypredaných koncertoch alebo vychytených festivaloch mohli presvedčiť, Vecovi to s kapelou hrá naozaj na jedničku a naslovo vzatí muzikanti dodávajú jeho prešpekulovanej show nový rozmer. Okrem klasického charizmatického pobočníka Škrupa na mikrofóne, sa za gitarou zjaví Andrej Hruška, bicie má pod palcami Ežo Ambrozai, klávesy Roland Kaník a basgitaru Filip Hittrich. Chalani v tejto zostave priam hltajú vystúpenia, pri ktorých nezostanú nič dlžní svojej povesti mimoriadnych hudobných zabávačov.

Ceny lístkov :
státie 14€ (prvých 50ks), 19€, 25€ (v deň koncertu)
sedenie 19€ (prvých 50ks), 24€, 30€ (v deň koncertu)
VIP 39€ (v cene je zahrnuté konzumné vo forme občerstvenia, alko a nealko nápojov)

Viac info na www.jarnejazzaky.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Yussef Dayes / Vec & Škrupo + kapela - 6.4.2020 o 19:30 hod.

Predstavenie Yussef Dayes / Vec & Škrupo + kapela, ktoré sa malo konať dňa 6.4.2020 o 19:30 hod. v Ateliér Babylon Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, ktorý upresníme v najbližšie dni.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top