Detail info
Close

ZA VÍNOM DO ŠENKVÍC 2023

ZA VÍNOM DO ŠENKVÍC 2023

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!

Informácie o podujatí (program, doprava, história, atď.)
Podujatie Za vínom do Šenkvíc je určené pre všetkých milovníkov poctivého slovenského vína, ktorí ocenia priateľskú atmosféru v čarovnej vinohradníckej obci Šenkvice. Môžete sa tešiť na tradičnú slovenskú kuchyňu s ochutnávkou miestnych špecialít podľa receptúr šenkvických babičiek, tombolu s bohatými vinárskymi cenami, súťaž o najlepšie vinárstvo podujatia a samozrejme, na vašu obľúbenú šenkvickú muziku. Tento ročník obohacujeme akciu o možnosť zakúpiť si vína a následne si ich nechať doručiť pohodlne na domácu adresu. Na podujatí máte jedinečnú možnosť spoznať začínajúce, malé, stredné aj veľké vinárstva Malokarpatského kraja a taktiež nahliadnuť do priestorov vinárstiev, ktoré sú pre verejnosť počas roka neprístupné.
Podporujeme poctivú prácu a tradíciu slovenského vinárstva. Preto aj tento rok predstavia viacerí šenkvickí vinári aj vína skutočne slovenského pôvodu pod značkou „Víno garantovaného pôvodu“.
Možnosť získať značku „Víno garantovaného pôvodu“ a označiť tak svoje pôvodné slovenské vína podlieha komplexnému procesu kontroly. Proces sa zameriava na dve fázy monitorovania vzniku vína. V prvej fáze je monitorovaná samotná surovina – hrozno, z ktorej je dané víno vyrobené. Monitoruje sa viacero faktorov - kto ho vypestoval, kde, v akom objeme a komu bolo odovzdané na spracovanie. V druhej fáze monitoringu sa táto surovina spojí s konkrétnym vinárom a vyrobeným vínom. Výsledok práce vinohradníka a práca vinára sa monitoruje samostatne a nezávisle od seba. Na celý tento proces dohliada osoba poverená vinárskym spolkom, ktorá je jedným z dôležitých garančných prvkov projektu.
Navštívte vinohradnícky náučný chodník
Staňte sa vínnym turistom a príďte sa pozrieť na prehliadku vinohradníckeho náučného chodníka, kde si môžete prezrieť 30 tradičných a novošľachtených odrôd viniča hroznorodého.

Miesto a čas overenia a výdaja Vstupeniek
Vydávanie kapsičiek a predaj na mieste bude prebiehať 29.4.2023 od 12:00 hod do 15:00 hod v KIS Šenkvice a následne až do skončenia podujatia na stanovisku: Obecný dom - vinotéka, Chorvátska 105, Šenkvice.

Pokyny Usporiadateľa
Pri vydávaní kapsičiek resp. predaji lístkov je organizátor oprávnený si vyžiadať a zaevidovať mobilné telefónne číslo návštevníka podujatia. Kúpou vstupenky dáva návštevník podujatia súhlas organizátorovi so spracovaním jeho údajov.

Ďalšie informácie: www.zavinomdosenkvic.sk

Čo je v cene Vstupenky
Súčasťou vstupenky je degustačná taštička, ktorá obsahuje: pohár s logom podujatia, katalóg vinárov, 40 ks degustačných kupónov a tiež 2 ks bonusových lístkov na nákup vína v celkovej hodnote 8€. V cene je zahrnutá bezplatná kyvadlová doprava medzi „ochutnávacími“ stanicami.

Predpredaj končí v piatok 28.4.2023 o 17:00.

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top