ZLATÝ KONCERT 2020 / IMT Smile a Tereza Mašková /

ZLATÝ KONCERT 2020 / IMT Smile a Tereza Mašková /

Dátum: 29. januára 2020
Miesto: Zimná jazdiareň na Bratislavskom hrade Bratislava

Počas večera sa na jednom pódiu stretnú hviezdy slovenskej a českej hudobnej scény: najúspešnejšia slovenská skupina IMT Smile a charizmatická Tereza Mašková.

Vstupenky

Streda
29
Jan 2020
19:00
ZLATÝ KONCERT 2020 / IMT Smile a Tereza Mašková /

Popis podujatia

Agentúra SEN Production Vás pozýva na veľkolepý hudobný zážitok Novoročný ZLATÝ KONCERT, ktorý sa uskutoční 29. januára 2020 v Zimnej jazdiarni na Bratislavskom hrade. Počas večera sa na jednom pódiu stretnú hviezdy slovenskej a českej hudobnej scény: najúspešnejšia slovenská skupina IMT Smile a neuveriteľne charizmatická Tereza Mašková. Interpreti, tak ako aj miesto konania sľubujú nezabudnuteľný zážitok. Nepremeškajte limitovanú ponuku miest a príďte na koncert!

IMT SMILE je jednou z najúspešnejších česko-slovenských rockových kapiel, ktorá na popovej scéne účinkuje vyše 20 rokov.
Kapela prežíva bezpochyby svoje najtvorivejšie obdobie. Darí sa im pravidelne vypredávať koncerty a spolu s ich úspešným Amfiteáter tour si ich pozrelo za minulý rok až vyše 60 000 divákov.
IMT Smile sú nositeľmi Kryštáľového krídla za rok 2018 v kategórii Populárna hudba.

Tereza Mašková je momentálne najsledovanejší objav českého a slovenského mainstreamu a jednoznačná víťazka Česko Slovenskej SuperStar za rok 2018. Zúčastnila sa celosvetovej súťaže talentov WCOPA—World Championship of Performing Arts v Los Angeles, kde vyhrala prvé miesto v kategórii Muzikál.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top