Detail info
Close

ZLATÝ KONCERT 2020 / IMT Smile a Tereza Mašková /

ZLATÝ KONCERT 2020 / IMT Smile a Tereza Mašková /

Miesto:

Počas večera sa na jednom pódiu stretnú hviezdy slovenskej a českej hudobnej scény: najúspešnejšia slovenská skupina IMT Smile a charizmatická Tereza Mašková.

Vstupenky

Popis podujatia

Agentúra SEN Production Vás pozýva na veľkolepý hudobný zážitok Novoročný ZLATÝ KONCERT, ktorý sa uskutoční 29. januára 2020 v Zimnej jazdiarni na Bratislavskom hrade. Počas večera sa na jednom pódiu stretnú hviezdy slovenskej a českej hudobnej scény: najúspešnejšia slovenská skupina IMT Smile a neuveriteľne charizmatická Tereza Mašková. Interpreti, tak ako aj miesto konania sľubujú nezabudnuteľný zážitok. Nepremeškajte limitovanú ponuku miest a príďte na koncert!

IMT SMILE je jednou z najúspešnejších česko-slovenských rockových kapiel, ktorá na popovej scéne účinkuje vyše 20 rokov.
Kapela prežíva bezpochyby svoje najtvorivejšie obdobie. Darí sa im pravidelne vypredávať koncerty a spolu s ich úspešným Amfiteáter tour si ich pozrelo za minulý rok až vyše 60 000 divákov.
IMT Smile sú nositeľmi Kryštáľového krídla za rok 2018 v kategórii Populárna hudba.

Tereza Mašková je momentálne najsledovanejší objav českého a slovenského mainstreamu a jednoznačná víťazka Česko Slovenskej SuperStar za rok 2018. Zúčastnila sa celosvetovej súťaže talentov WCOPA—World Championship of Performing Arts v Los Angeles, kde vyhrala prvé miesto v kategórii Muzikál.

V cene VIP Stola v hodnote 99€/miesto pri stole: biele /červené víno, vodu, pomarančový džús a jednohubky.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top