Detail info
Close

Zahráte mi manžela? alebo maliar izieb - Divadelná komédia

77.HUDOBNÉ LETO TRENČIANSKE TEPLICE
Zahráte mi manžela? alebo maliar izieb - Divadelná komédia

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Klasický ľúbostný trojuholník. Pár, pristihnutý pri obojstrannej manželskej nevere, čelí pomste ohrdnutej manželky. Akým spôsobom tejto pomste dokáže vzdorovať hlavná ženská hrdinka hry a akú úlohu v tom zohrá maliar, náhodne prítomný v byte z titulu svojho remesla, o tom s neobyčajným vtipom rozpráva táto hra. Jej autorom je Donald Churchill, ktorý je v Anglicku veľmi populárny a často hraný autor a jeho komédie si kladú jediný cieľ. A to pobaviť a rozosmiať diváka.
Napínavé milostné zápletky, dynamické napätie a pestrofarebný humor podčiarkujú excelentné herecké výkony v podaní Zdeny Studenkovej, Zuzany Fialovej a v alternácií Roman Poláčik / Juraj Loj.

Divadelná hra patrí k najlepším svetovým divadelným komédiám. Nenechajte si ujsť záruku umeleckého zážitku, na ktorý budete dlho spomínať.

Réžia: Ľubomír Vajdička
Kostýmy: Katarína Hollá
Scéna: Jozef Ciller

voľné sedenie: 25€
VIP box A s miestenkou a občerstvením: 29€
VIP box B s miestenkou a občerstvením: 116€ / 4 osoby

Predstavenie je súčasťou festivalu 77. Hudobné leto Trenčianske Teplice. Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top