Zraz Lehôt a Lhot (40.ty)

Zraz Lehôt a Lhot (40.ty)

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum a čas: 30.06.2022 – 03.07.2022 (začiatok o 20.00 vo štvrtok 30.6.2022, oficiálny program začína v piatok 1.7.2022 o 16.30).

Miesto konania: Mníchova Lehota (oficiálny program je na futbalovom ihrisku, ale pohybujeme sa po celej obci, využívame miestny amfiteáter, stanový tábor atď.)

Program:
Počas tohto predĺženého „zrazového“ víkendu sa spoločne zabavíme na rôzne hudobné žánre. Začíname ľudovou zábavou už vo štvrtok a oficiálny program začína slovenským Louisom Armstrongom, pokračuje kapelou Slniečko z Piešťan a jej humornými textami piesní, pop-rockový spevák Lukáš Adamec a slovenská skupina z Prešova Heľenine oči nás roztancujú až do neskorých večerných hodín. V sobotu pokračuje program slávnostným sprievodom a predstavením účastníckych Lehôt, Lhot a Lehôtok. Od popoludnia do noci nás budú baviť kapely The Silence, Ivan Mládek Band,  Bystrík banda, Everlong a Milujem Slovensko band. Počas všetkých dní nás bude sprevádzať DJ Kubo a taktiež rozprúdi zábavu do rána. V nedeľu sa návštevníci môžu zabaviť pri Bubble futbale a absolvovaním prechádzky po náučnom chodníčku v obci Mníchova Lehota.

 

Cenové kategórie: predpredaj 30€, na mieste 35€, každý účastník Zrazu s trvalým pobytom v akejkoľvek Lehote, Lhote a Lehôtke aj na mieste 30€ (na mieste konania predloženie OP k nahliadnutiu s trvalou adresou). 

Deti do 12 rokov vstup zdarma.

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Zraz Lehôt a Lhot (40.ty)
Top