iClinic Bratislava Capitals vs HC Pustertal

iClinic Bratislava Capitals vs HC Pustertal

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Na hráčov iClinic Bratislava Capitals čaká na začiatok novej sezóny neľahká úloha. HC Pustertal v minulom ročníku pôsobil v Alps Hockey League, v ktorej vypadol až v semifinále play-off. Náš súper sa pred sezónou posilnil o skúsené mená, svätyňu pritom bude strážiť najlepší hráč Tatranského pohára - Tomas Sholl.

Vstupenky na zápas sú v predaji online prostredníctvom Ticketportal-u. Predaj prebehne v dvoch vlnách. V prípade naplnenia kapacity sektoru "A", máme pre vás pripravené aj vstupenky do sektora "B".

Organizátor musí podľa platných znení aktuálnych opatrení proti šíreniu COVID-19 splniť predpis OTP (očkovaní/testovaní/tí, ktorí prekonali COVID-19).

Vstup na štadión tak bude umožnený:
- Plne zaočkovanej osobe, ktorá absolvovala druhú dávku očkovania minimálne pred 14-timi dňami. V prípade jednodávkovej vakcíny, osobe, ktorá absolvovala dávku očkovania minimálne pred 21 dňami.

- Osobe, ktorá absolvovala prvú dávku očkovacej látky proti COVID-19 najmenej pred 14-timi dňami a zároveň bola prvá dávka podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19.

- Deťom do 12 rokov

- Osobe, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom PCR/LAMP testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu. V prípade antigénového testu je táto hranica stanovená na 48 hodín od odberu.

- Osobe, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako pred 180 dňami

POZOR!
MIMORIADNA ZĽAVA IBA PRE DIVÁKOV ZÁPASU: ZĽAVA „2 OČI ZA CENU 1“ + 100 € ZĽAVA NAVYŠE

Kúpou lístku lístka na prvý súťažný zápas získavate okrem hokejového zážitku aj mimoriadnu zľavu 100 € zľavu navyše z ceny operácie očí. Túto zľavu záujemca môže výnimočne skombinovať so zľavou, ktorú ponúkame v aktuálnej kampani „2 oči za cenu 1“. Vďaka tejto ponuke tak získate NEUVERITEĽNÚ ZĽAVU VIAC AKO 50 %!

info k akcii https://www.iclinic.sk/hokej 

Tešíme sa na Vašu podporu na zimnom štadióne Ondreja Nepelu!

 

The condition for entering the match is:
(a) confirm full vaccination; or
(b) confirm a negative result to the COVID-19 disease test not older than 72 hours after collection in the case of RT-PCR or LAMP test or 48 hours after collection in the case of antigen test, or
(c) certify that COVID-19 disease has been prevented by not more than 180 days.

 

 

info@ticketportal.sk - vstupenky pre imobilných 

 

Fanklub Capitals: sektor A6
Fanklub Hostia: sektor A12 / only visitors Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top