Detail info
Close

CHICAGO / DJZ Prešov

CHICAGO / DJZ Prešov

Dátum: 6. septembra - 25. októbra 2024
Miesto: DJZ Prešov, Hist. budova
Adresa: Hlavná 48, Prešov

Vstupenky

Piatok
6
Sep 2024
18:30
CHICAGO / DJZ Prešov
Streda
11
Sep 2024
18:30
CHICAGO / DJZ Prešov
Streda
25
Sep 2024
18:30
CHICAGO / DJZ Prešov
Piatok
27
Sep 2024
18:30
CHICAGO / DJZ Prešov
Streda
2
Okt 2024
18:30
CHICAGO / DJZ Prešov

Popis podujatia

Fred Ebb – Bob Fosse – John Kander
CHICAGO

Divadelnými a filmovými cenami ovenčený broadwayský muzikál so živým orchestrom priamo na javisku.

Jazzom pulzujúci sarkastický príbeh dvoch kabaretných speváčok a ich pochybnej slávy vyrobenej médiami a ohybnou spravodlivosťou.

 

slovenská premiéra: 22. & 23. 9. 2023 v Historickej budove DJZ

réžia: Michal Náhlík


libreto: Fred Ebb a Bob Fosse
na motívy hry Maurine Dallas Watkinsovej „Chicago“
hudba: John Kander

texty piesní: Fred Ebb

úprava: David Thompson

preklad: Michal Náhlík

korepetície: Marianna Garberová

dramaturgia: Alžbeta Verešpejová

hudobné naštudovanie: Július Selčan

scéna a kostýmy: Anita Szőkeová

choreografia: Viliam Mikula

 

účinkujú: Ľudmila Dutková, Gabriela Očkajová, Samuel Gáfrik, Matej Lacko, Stanislava Kašperová, Svetlana Wittnerová, Peter Krivý, Filip Lenárth, Boris Srník, Valéria Fürješová, Matej Erby, Ján Ivan, Jakub Kuchár, Michal Novodomský, Jana Evelley, Slavomíra Fulínová, Eva Javorská, Zuzana Kúšiková, Antónia Kurimský Oľšavská a ďalší

 

viac na www.djz.sk


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - CHICAGO / DJZ Prešov - 21.06.2024 o 18:30 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie CHICAGO / DJZ Prešov, ktoré sa malo konať dňa 21.06.2024 o 18:30 hod. v DJZ Prešov, Hist. budova, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top