Detail info
Close

Piano Best Covers - Piano & Sax

Piano Best Covers - Piano & Sax

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

PIANO BEST COVERS - "Piano & Sax"

 

 23.9.2023

Projekt Piano Best Covers sa vracia na pódium Domu umenia v Košiciach, aby previedol divákov do kúzelného sveta, v ktorom sa zvuk klavíra a saxofónu spája v harmónii živých a emocionálnych hudobných skladieb posledných desaťročí. V krásnej sále Domu umenia v Košiciach vás čaká nezabudnuteľný romantický koncert, na ktorom zaznejú najznámejšie melódie od hudobných gigantov ako Queen, Metallica, Nirvana, Linkin Park, Guns N'Roses, Rammstein, System of a Down, Deep Purple, AC/DC, Iron Maiden, Coldplay, Led Zeppelin, Pink Floyd, Aerosmith, Hans Zimmer,  Michael Jackson, Coolio, Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem a mnohí ďalší hudobní legendy.

Pripravili sme špeciálny program "Piano & Sax", ktorý vás ohromí jedinečnými autorskými aranžmánmi na klavír a zjemneným a lyrickým zvukom saxofónu. Zápal v srdciach a pripravte sa na úžasnú hudobnú odyseu, ktorá objaví najjasnejšie hity svetovej hudby, ktoré dobyli srdcia miliónov ľudí po celom svete.

 Piano Best Covers je nezabudnuteľná cesta cez časy a žánre, prinášajúca radosť a obdiv každému poslucháčovi.

Sólistom koncertu bude známy poľský klavirista Lukash Shubski, víťaz medzinárodných súťaží v Londýne, Taliansku, Berlíne a Slovinsku. Vystúpil na koncerte  Coldplay na Národnom štadióne vo Varšave; na koncerte  Guns N'Roses na štadióne Energa v Gdansku; na koncerte  Depeche Mode na Národnom štadióne vo Varšave; v Hale Koszyki vo Varšave; v Sky Tower vo Vroclave; a  rockových koncertoch so Sliezskou filharmóniou.  Na koncerte ho bude sprevádzať poľský saxofonista Kacper Gwiazda.

Koncerty projektu Piano Best Covers v roku 2023 sa úspešne uskutočnili na pódiách filharmónie na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, a v divadle Toda v Dubaji.

 

Nezmeškajte príležitosť stať sa súčasťou tohto hudobného večera.

Koncert sa uskutoční 23. septembra v Dome umenia v Košiciach, začiatok o 19.00 hod.

Koncert trvá 85 minút bez prestávky

 

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top