Detail info
Close

SISA či CHER

SISA či CHER

Miesto:

SISA či CHER veľkolepé show ocenené médiami a kritikmi za výnimočné a nevídané v našich končinách.

Vstupenky

Popis podujatia

Minulý rok uchvátil pozornosť vyznávačov jedinečnej hudby „Bohyne Popu“ Cher, jej repertoár v podaní nemenej temperamentnej a skvelej slovenskej nasledovateľky Sisy Sklovskej. Máloktorý návštevník umeleckého programu v STARS auditóriu vtedy 14. októbra 2022 očakával, že naša spevácka diva bude schopná rozpútať taký uragán prenikavých a opojných melódií, okorenených vášňou prepiatym rytmickým tancom a strhnúť tým publikum k prejavom spontánnej eufórie, radosti a ovácií. Po premiére show extravaganza „Sisa či Cher – pocta bohyni popu“ ani média nešetrili prejavmi vysokej mieri uznania, ocenenia a chvály. V týždenníku Slovenka sa v podtitulku objavilo hodnotenie: „Slovensko má svoju vlastnú Cher. Muzikálová speváčka Sisa Sklovska spieva ako Cher, tancuje ako Cher a na pódiu žiari ako bohyňa popu v nádherných kostýmoch. Minulý piatok to všetkým ukázala v show, ktorá bola celá zostavená z hitov tejto svetovej ikony.“
V časopise Rytmus života bola medzi hviezdami týždňa zaradená k víťazom so slovami „Operná diva sa predstavila ako Cher v novom predstavení, ktoré na Slovensku nemá obdobu.“ Denník Nový čas pod titulkou „Sklovska odpremiérovala úspešnú show Sisa či Cher“ uviedol, že Sisa Sklovská opäť prekvapila, keď odspievala najväčšie hity speváčky Cher počas vlastnej show. Na pódiu doslova žiarila a ukázala, že svoj spevácky talent nezaprie. Všetko sa nieslo v znamení krásnych kostýmov, skvelej tanečnej choreografie a neopísateľného hlasu Sklovskej.“
Plus jeden deň popri poznámke na adresu Sisy „...hviezda, ktorá spieva ako bohyňa...“ jej prisudzuje prirovnanie „Sisa ako Cher 1:1, vrátane spevu.“ Týždenník šarm nezabudol ani na vychvaľovanie Sisiných telesných proporcií, hodných pripodobniť ich prednostiam svetovej hviezdy Cher. „Figúru, ktorú predviedla na pódiu, by jej mohla závidieť aj tridsiatnička. Keď Sisa v predstavení v jednom momente odhalila vypracované pozadie v úspornom kostýme, ozval sa spontánny potlesk a výkriky.“
O neobyčajný úspech produkcie sa však výrazným spôsobom pričinili aj ostatní účinkujúci na javisku. Herečky Lucia Vráblicová a Renáta Ryníková, ktoré v podobe dvoch obľúbených mačiek speváčky, prevádzajú diváka Sisiným životom, čítajúc jej denník.
Mladí tanečníci, vedení choreografkou Silviou Belákovou, ktorí v nádherných kostýmoch extravagantného štýlu, predviedli brilantný, oku lahodiaci výkon plný temperamentu. Svojim vystúpením vytvorili skutočne vysoko účinný dekoratívny efekt, hodný jedinečne gradujúcej atmosfére podujatia.
O obdivuhodnú a vynikajúco ozvučenú hudobnú produkciu sa postarala štvorčlenná živá kapela, vedená pianistom Elánu a hudobným skladateľom, Ľubomírom Horňákom.
Po premiére odchádzajúci návštevníci STARS auditória, viditeľne prejavovali známky dobrej nálady, pohody, spokojnosti až povznesenosti. Jednoznačne, prvé verejné uvedenie show „Sisa či Cher“ presvedčivo prekonalo všetky očakávania a aj tie najoptimistickejšie predpoklady.
Následné veľmi priaznivé ohlasy podnietili opodstatnený zámer, uskutočniť ďalšie predstavenie ešte v roku 2022. Voľba padla na začiatok vianočného týždňa, 19. decembra 2022. To je dátum, ktorý dáva príležitosť pre tých, ktorí majú radi Cher a vynikajúcu hudbu, spojenú jedinečne autentickým podaním „slovenskej Cher“ Sisy Sklovskej, schopnej reprodukovať výnimočný hlasový rozsah „Bohyne popu“, hlboký kontraalt.


13 októbra v piatok 2023, oslávi DIVA Sisa Sklovska svoje narodeniny opäť veľkolepou show SISA či CHER v Dunajskej Strede, v modernom kultúrnom dome MsKS Benedeka Csaplára . Predstavenie je rozšírené a obohatené o ďaľšie famózne hity a moderné hudobné aranže.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture SISA či CHER
picture SISA či CHER
picture SISA či CHER
picture SISA či CHER
Top