Detail info
Close

THE VINTAGE CARAVAN, VOLCANOVA

THE VINTAGE CARAVAN, VOLCANOVA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

THE VINTAGE CARAVAN vznikli v roku 2006. Islandskú kapelu, ktorá je z najvýraznejších novodobých psych/hard rockových kapiel, založili dvaja, vtedy ešte dvanásťroční, spolužiaci Óskar Logi Ágústsson (gitara a spev) a Guðjón Reynisson (bicie). Skutočná práca ale začala až v roku 2009, keď počas dvoch rokov zložili a vydali svoj eponymný debut.
Od tej doby THE VINTAGE CARAVAN s každou doskou zrejú, čo ich dostalo k Nuclear Blast a dnes - s piatou doskou "Monuments" na konte - k Napalm Records.
Ich hudba je fontánou moderných vplyvov zamiešaných do klasického rocku, ktorý vplyvom islandskej nátury nesie osobitý odtlačok psychedelie, progresivity i blues, čím vytvára návykový zvuk, ktorý inšpirácia zo 70. rokov neprežvykuje, ale vdychuje im nový život.
S groovujúcim stoner/desert rockom ich na turné odprevadí ich susedia a traja spievajúci muzikanti VOLCANOVA. Čakajte povznášajúce momenty s epickými sólmi a cowbell!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture THE VINTAGE CARAVAN, VOLCANOVA
picture THE VINTAGE CARAVAN, VOLCANOVA
Top