Detail info
Close

Tatranský Vínny Festival 2024

Tatranský Vínny Festival 2024

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Tatranský Vínny Festival 
 
sa koná v sobotu 15. Júna 2024 v Starom Smokovci. Na 3. ročníku úspešného festivalu sa môžete tešiť na účasť 30 slovenských renomovaných vinárstiev prezentujúcich svoje špičkové vína. V kombinácii prekrasnej prirody Starého Smokovca a kvalitných slovenských vín Vám ponúkame nevšedný gastronomický a spoločenský zážitok. Tešíme sa na Vašu účasť.
 
Vstupné:
 
Vstupenky v predpredaji do 31.3.2024 za cenu 34Eur, po tomto dátume a v deň podujatia 39Eur. Kapacita podujatia je limitovaná. V cene stupenky je degustačný set ,ktorý obsahuje 10Eurový kupón na nákup vína, pohár, kapsičku, mapu s perom. Vrámci vstupenky môžete ochutnať všetky vystavované vzorky vín.
 
Vstupenky je potrebné zameniť za degustačný set možnosť výmeny bude v deň podujatia 15. Júna 2024 od 12:00 V Starom Smokovci na stanovisku Hrebienok Rezort pred Reštauráciou Slowenska
 
Predaj len formou Hometicket ! 

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top