Zoznam zrušených podujatí na základe Verejnej vyhlášky

10.3.2020 16:06

DátumPodujatie
8.3.2020 16:00HANIČKA A MURKO - KONCERTNÉ TURNÉ 2020
8.3.2020 19:00Na fašírky mi nesiahaj
8.3.2020 15:00Detské divadelné predstavenie - Normenov svet
9.3.2020 19:00Symfonický orchester VŠMU
10.3.2020 17:00Miro Jaroš-ŤUKI TOUR 2020
10.3.2020 17:30HK Dukla Ingema Michalovce-DVTK Jegesmedvék
10.3.2020 18:00HC `05 iClinic - HC Košice
10.3.2020 18:00HK DUKLA Trenčín - HC Slovan Bratislava
10.3.2020 18:30Vytrvalý dážď
10.3.2020 19:00IDIOT
10.3.2020 19:00Milenec
10.3.2020 19:00NA MOL
10.3.2020 19:00Slovenská filharmónia, cyklus K
10.3.2020 20:00Klenoty žánrového filmu : SLUŠNÍ CHLAPCI
11.3.2020 17:00HK SKALICA - MHK Dubnica
11.3.2020 18:30Saturnin / DJZ Prešov
11.3.2020 19:00KONCERT ŠKO ŽILINA A SPEVÁCKEHO ZBORU LÚČNICA
11.3.2020 19:00NEZNESITEĽNE DLHÉ OBJATIA
11.3.2020 19:00SILNÉ REČI
12.3.2020 18:30Misery / DJZ Prešov
12.3.2020 19:00#dubček
12.3.2020 19:00Zločin a trest
12.3.2020 19:30DEŇ, KEĎ SME BOLI MAJSTRI SVETA čiže Slovenskóóó!
13.3.2020 16:00DEGUSTÁCIA VÍN V DIVADLE
13.3.2020 18:00Patrioti Levice - BK SP. Nová Ves
13.3.2020 18:00HC Košice - HC SLOVAN Bratislava
13.3.2020 18:30Sugar / DJZ Prešov
13.3.2020 19:00Kontajner Paríž
13.3.2020 19:00Nesmrteľný tanečník
13.3.2020 19:00TISO
13.3.2020 19:00Žltá čiara
13.3.2020 19:30MUTANTI (posledný valčík v hoteli Kriváň)
13.3.2020 20:00Sisa Michalidesová – Krst CD Colours of solitude
14.3.2020 16:00HANIČKA A MURKO - KONCERTNÉ TURNÉ 2020
14.3.2020 17:00LIVIN´ BLUES 2020
14.3.2020 17:55MET: Bludný Holanďan (Richard Wagner)
14.3.2020 17:55Met Live in HD / Bludný Holanďan
14.3.2020 19:00Vedľajšie účinky
14.3.2020 19:00Lásky jednej plavovlásky
14.3.2020 19:30VODKA A CHRÓM
14.3.2020 21:00IGOR KMEŤO - funky party
15.3.2020 10:00Neviditeľní
15.3.2020 15:00PRÍBEH Z LESA
15.3.2020 16:00Sugar / DJZ Prešov
15.3.2020 16:00Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!
15.3.2020 17:00HC SLOVAN Bratislava - HK Poprad
15.3.2020 17:00HC `05 iClinic - HKM Zvolen
15.3.2020 17:00HK DUKLA Trenčín - HC Košice
15.3.2020 18:00PRÍBEH Z LESA
15.3.2020 19:00Přijde kůň do baru
15.3.2020 19:30TAXI BRATISLAVA (tekutá realita)
15.3.2020 20:00Erik TRUFFAZ quartet
16.3.2020 18:30TEROR / DJZ Prešov
16.3.2020 19:00Sklenený zverinec
17.3.2020 19:00Masaryk/Štefánik
17.3.2020 19:00MM Kabaret uvádza : Adela VINCZEOVÁ celkom inak
17.3.2020 20:00K. BARRON & D. HOLLAND Trio feat. J. BLAKE
17.3.2020 21:00Lámavica žilinských študentov 2020
18.3.2020 16:30Míša Růžičková: Rozprávkové lesné kráľovstvo / ČR
18.3.2020 18:00Tatranský poetický biftek s Lukášom Latinákom
18.3.2020 19:00Prachy!
18.3.202019:00AKCENT LIVE + Marek Bednár
18.3.2020 19:30ODVRÁTENÁ STRANA MESIACA
18.3.2020 20:00SILNÉ REČI ENGLISH EDITION
19.3.2020 18:00THREE FOR SILVER
19.3.2020 18:30KATI / DJZ Prešov
19.3.2020 10:00Zvieratká na letisku
19.3.2020 19:00POVEC TY 15 - zábavno-inšpiratívna talkshow
19.3.2020 19:00HUDBA SVETA ŽILINA 2020 I.
19.3.2020 19:00November
19.3.2020 19:00Slovenská filharmónia, cyklus D
19.3.2020 19:00Bosé nohy v parku
19.3.2020 19:00Veletoč - Divadlo Kalich
19.3.2020 19:30SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK
20.3.2020 18:30NIKOLA ŠUHAJ / DJZ Prešov
20.3.2020 19:00Sexuálna perverzita v Chicagu
20.3.2020 19:00Slovenská filharmónia, cyklus E
20.3.202019:00Jozefský večierok s hudobnou skupinou Goldies
20.3.2020 19:30POSLEDNÍ HRDINOVIA
20.3.2020 20:00HUDBA SVETA ŽILINA 2020 II.
20.3.2020 20:00Per Bass Viking Mathisen
21.3.2020 10:30Sergej Prokofiev: Peter a vlk
21.3.2020 15:00Peter Pan - muzikál pre deti
21.3.2020 15:00ONLINE
21.3.2020 16:00HANIČKA A MURKO - KONCERTNÉ TURNÉ 2020
21.3.2020 19:00HOLUBY
21.3.2020 19:00Aladinová čarovná lampa
21.3.2020 19:00VELETOČ
22.3.2020 10:00Popolvár
22.3.2020 14:30Popolvár
22.3.2020 15:00ONLINE
22.3.2020 19:00CLOSER (Na dotyk)
22.3.2020 18:00VADER + DEFILED + CHRONOSPHERE + FALLCIE
22.3.2020 19:30MILUJEM SVOJ MOBIL (americká jazda)
23.3.2020 19:00Ťažký Týždeň LIVE + diskusia
23.3.2020 19:30HEREČKY (miluj blížneho svojho) -Divadelné združenie GUnaGU
24.3.2020 19:003T v divadle
24.3.2020 19:00Holokaust
24.3.2020 19:00Nový cirkus YOUNAK
25.3.2020 18:00Už ti nikdy nenaletím
25.3.2020 18:30Misery / DJZ Prešov
25.3.2020 19:00A JE TU ZAS
25.3.2020 20:00Jazz v Aréne/ Libor Šmoldas NYC Trio
25.3.2020 20:00Sám Sebou - Event Club, Brno
26.3.2020 18:00Traditional Club Revival
26.3.2020 19:00O koliesko viac – Michalovce
26.3.2020 19:00SILNÉ REČI
26.3.2020 19:00Slovenská filharmónia, cyklus A
26.3.2020 19:30DEŇ, KEĎ SME BOLI MAJSTRI SVETA čiže Slovenskóóó! - Divadelné združenie GUnaGU
27.3.2020 19:00Slovenská filharmónia, cyklus B
27.3.202019:00O koliesko viac – Nitra
27.3.2020 19:00Opona hore
27.3.2020 20:00Sám Sebou - Rock Fabric, Poprad
28.3.2020 10:30Rozpráky o malej tučnej víle
28.3.2020 15:00YOUTUBERI (ó božský internet) - Divadelné združenie GUnaGU
28.3.2020 15:00Zvieratká na letisku
28.3.2020 16:00Červená čiapočka- rozprávka pre deti
28.3.2020 19:00Triky, fet a makači
28.3.2020 19:00NÁŠ ČLOVEK
28.3.2020 20:00Geišbergovci a Balkansambel
29.3.2020 15:00Supersvet
29.3.2020 19:30ODVRÁTENÁ STRANA MESIACA - Divadelné združenie GUnaGU
30.3.2020 19:00MM Kabaret uvádza : SEXYMUDr. Radim UZEL
30.3.2020 19:00Podfuk
30.3.2020 19:00HORÚCA SPRCHA
30.3.2020 19:30TAXI BRATISLAVA (tekutá realita) - Divadelné združenie GUnaGU
31.3.2020 19:00Slovenská filharmónia, cyklus K
31.3.2020 19:30SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK - Divadelné združenie GUnaGU
1.4.2020 18:00Košice CROWS - Tatran Prešov
1.4.2020 19:00Fantastická žena
1.4.2020 19:00NA MOL
1.4.2020 20:00Silné Reči - Open Mic Night
2.4.2020 19:00Írska kliatba
3.4.2020 18:30Sugar / DJZ Prešov
3.4.2020 20:00Guns N´Roses Revival – Recless Roses
3.4.2020 20:00Sám Sebou - Music a Cafe, Nitra
4.4.2020 16:00O Jankovi a Marienke
4.4.2020 16:00HANIČKA A MURKO - KONCERTNÉ TURNÉ 2020
4.4.2020 18:30Agatha Christie: A tak nezostal žiaden
4.4.2020 19:00Neznášam Ťa!
4.4.2020 19:00Sylvia
4.4.2020 20:00The Chilkats (Jump blues/swing)
4.4.2020 20:00HOSPITALITY SLOVAKIA 2020 - Tatry edition
4.4.2020 22:00DJ EKG
4.4.2020 23:00The Gentlemen Slovakia - Ladies Night
5.4.2020 15:00Slovenská filharmónia, cyklus S
5.4.2020 15:00ONLINE - Divadelné združenie GUnaGU
5.4.2020 16:00Sugar / DJZ Prešov
5.4.2020 18:00Moliére Lakomec
5.4.2020 19:00Venuša v kožuchu
5.4.2020 19:30ODVRÁTENÁ STRANA MESIACA - Divadelné združenie GUnaGU
6.4.2020 19:00CLOSER (Na dotyk)
7.4.2020 19:00Slovenská filharmónia, cyklus SH
7.4.2020 19:30MUTANTI (posledný valčík v hoteli Kriváň) -Divadelné združenie GUnaGU
8.4.2020 17:00Žabiatko
8.4.2020 18:30Misery / DJZ Prešov
8.4.2020 18:30Ťapákovci / DJZ Prešov
9.4.2020 21:00PIL C 2086 TOUR, v Jantár Club, Prievidza
10.4.2020 21:00 PIL C 2086 TOUR, v Nová Pekáreň, Nitra
11.4.2020 18:55Met Live in HD / Tosca
11.4.2020 18:55MET: Tosca (Giacomo Puccini)
11.4.2020 20:00U2 revival band
12.4.2020 16:00Ťapákovci / DJZ Prešov
14.4.2020 19:00Brazília – cestovateľská prednáška
14.4.2020 19:30MILUJEM SVOJ MOBIL (americká jazda) - Divadelné združenie GUnaGU
15.4.2020 16:30Míša Růžičková: Rozprávkové lesné kráľovstvo / ČR
15.4.2020 18:00Kvarteto
15.4.2020 19:00O koliesko viac - Košice
15.4.2020 19:30MUŽI SA MINULI (Dáša, Rút & Sisa) - Divadelné združenie GUnaGU
15.4.2020 19:30DENIS MATSUEV – Mozart/Šostakovič/Čajkovskij
16.4.2020 18:00Fragile & Cimbal Brothers
16.4.2020 18:30TEROR / Malá scéna DJZ
16.4.2020 19:00O koliesko viac - Žilina
16.4.2020 19:00Alan Ayckbourn: Predstavím ťa oteckovi
17.4.2020 18:30SATURNIN / Historická budova DJZ
18.4.2020 15:00ONLINE -Divadelné združenie GUnaGU
18.4.2020 16:00Cisárové nové šaty
18.4.2020 17:30SONGS OF HATE vol. 3
18.4.2020 19:00Retro Párty - LONDONBEAT a BONEY M
18.4.2020 19:00Halina Pawlowská - Banánová veľryba
18.4.2020 19:00FRAGILE & CIMBAL BROTHERS
18.4.2020 19:00Sklenený zverinec
18.4.2020 19:00DOBROFEST TRNAVA 2020
18.4.2020 19:30DEŇ, KEĎ SME BOLI MAJSTRI SVETA čiže Slovenskóóó! - Divadelné združenie GUnaGU
19.4.2020 15:00YOUTUBERI (ó božský internet) - Divadelné združenie GUnaGU
19.4.2020 19:00The Duchon´s
19.4.2020 19:00Bella Figura
19.4.2020 19:30ODVRÁTENÁ STRANA MESIACA - Divadelné združenie GUnaGU
20.4.2020 18:00Kvarteto
20.4.2020 19:00Josef Švejk
20.4.2020 19:30TAXI BRATISLAVA (tekutá realita) - Divadelné združenie GUnaGU
20.4.2020 20:00Ťažký Týždeň LIVE + diskusia
21.4.2020 19:00Ťažký Týždeň LIVE + diskusia
21.4.2020 19:00TISO
21.4.2020 19:30POSLEDNÍ HRDINOVIA - Divadelné združenie GUnaGU
22.4.2020 18:30SUGAR / Historická budova DJZ
22.4.2020 19:00Ťažký Týždeň LIVE + diskusia
22.4.2020 19:00O koliesko viac - Piešťany
22.4.2020 19:30HORÚCE LETO 68 (ako sme utekali) - Divadelné združenie GUnaGU
22.4.2020 19:30Šepoty
23.4.2020 17:00Míša Růžičková: Rozprávkové lesné kráľovstvo / ČR
23.4.2020 17:00Míša Růžičková: Rozprávkové lesné kráľovstvo / ČR
23.4.2020 18:30Svetový Slovák Štefánik
23.4.2020 18:30TRÓN MILOSRDENSTVA / Malá scéna DJZ
23.4.2020 19:00Slovenská filharmónia, cyklus A
23.4.2020 19:00Ťažký Týždeň LIVE + diskusia
23.4.2020 19:00FRAGILE & CIMBAL BROTHERS
23.4.2020 20:00O koliesko viac - Trnava
24.4.2020 16:30Míša Růžičková: Rozprávkové lesné kráľovstvo / ČR
24.4.2020 19:00FRAGILE & CIMBAL BROTHERS
24.4.2020 19:00O koliesko viac - Banská Bystrica
24.4.2020 19:00Írska kliatba
24.4.2020 19:00Symfonický orchester SRo - 8. koncert sezóny
24.4.2020 20:00Richard Bona-A.Rodriguez with P.Martinez
25.4.2020 10:30Sergej Prokofiev: Peter a vlk
25.4.2020 14:00Veselá veda pre všetkých
25.4.2020 17:00ANDER Z KOŠÍC Galakoncert
25.4.2020 19:00O koliesko viac - Nové mesto nad Váhom
25.4.2020 19:30HEREČKY (miluj blížneho svojho) -Divadelné združenie GUnaGU
25.4.2020 21:00PILC 2086 IMPERIA-M
26.4.2020 16:00NIKOLA ŠUHAJ / Veľká scéna DJZ
26.4.2020 19:00Bankári
26.4.2020 19:30SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK - Divadelné združenie GUnaGU
27.4.2020 18:30Kvarteto
27.4.2020 18:30SUGAR / Historická budova DJZ
27.4.2020 19:00FRAGILE & CIMBAL BROTHERS
27.4.2020 19:00Holokaust
27.4.2020 19:00STARÁ LÁSKA NEREZAVÍ
28.4.2020 18:30ZBABRANÁ HRA / Historická budova DJZ
28.4.2020 19:00 FRAGILE & CIMBAL BROTHERS
29.4.2020 19:00O koliesko viac - Rožňava
29.4.2020 19:00Masaryk/Štefánik
29.4.2020 19:30V TOMTO MESTE ZDOCHOL PES - Divadelné združenie GUnaGU
29.4.2020 20:00MEDITAČNÝ VEČER - A KONCERT S TIBETSKÝMI MISKAMI
30.4.2020 15:00R - PÁRTY ! - Trenčín
30.4.2020 16:00Natura Vinum 2020 – festival krásnych vín
30.4.2020 17:00Môj Macík
30.4.2020 18:30ZBABRANÁ HRA / Historická budova DJZ
30.4.2020 19:00O koliesko viac - Rimavská Sobota
30.4.2020 19:30DEŇ, KEĎ SME BOLI MAJSTRI SVETA čiže Slovenskóóó! - Divadelné združenie GUnaGU
30.4.2020 20:0019 YEARS OF TRIDENT w/ Sub Focus
2.5.2020 20:00Celeste Buckingham - narodeninová párty
2.5.2020 20:00THE GENTLEMEN SLOVAKIA - DEŇ ŽIEN
2.5.2020 21:00Koncert Horkýže Slíže
3.5.2020 17:00Miro Jaroš a koncert pre (ne)poslušné deti
4.5.2020 19:00Pro tebe cokoliv
4.5.2020 19:30Peer Gynt
5.5.2020 19:00Pro tebe cokoliv
5.5.2020 19:00Whiskyho cestovatelske kino - PATAGONIA
6.5.2020 19:00Chlieb s maslom
7.5.2020 18:00Ľudová hudba Stana Baláža - poňevirki 2020
7.5.2020 18:30DUO JAMAHA
7.5.2020 20:00Vinny Appice band / Holy Diver tour
7.5.2020 22:00RONIE DOMINO TOUR 2020
8.5.2020 20:00Traditional Club Revival
8.5.2020 17:00DUO JAMAHA
8.5.2020 20:00Rytmus & Opoštáris Band + Anita Soul
8.5.2020 21:00RONIE DOMINO TOUR 2020
9.5.2020 17:00DUO JAMAHA
9.5.2020 18:55Met Live in HD / Maria Stuarda
9.5.2020 20:00RONIE DOMINO TOUR 2020
10.5.2020 16:00DUO JAMAHA
10.5.2020 18:00FRAGILE
10.5.2020 18:00Katarína Koščová – Hranica dažďa
13.5.2020 17:00Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!
13.5.2020 19:30Škriepky v Chiozze
13.5.2020 20:00The Animals a friends
14.5.2020 18:00OTTO WEITER SHOW - Záznam TV SENZI
14.5.2020 19:00Predaná nevesta
14.5.2020 19:00Symfonický orchester SRo - 9. koncert sezóny
14.5.2020 19:00Miroslav Donutil - One Man Show
14.5.2020 20:00The Animals a friends
15.5.2020 19:00FOR YOU 03
15.5.2020 21:00RONIE DOMINO TOUR 2020
16.5.2020 20:00THE GENTLEMEN SLOVAKIA - DEŇ ŽIEN - Zlaté Moravce
16.5.2020 21:00RONIE DOMINO TOUR 2020
17.5.2020 17:00Veľké slovenské hlasy SLÁVKA ZÁMEČNÍKOVÁ
18.5.2020 19:00DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE / ZVÍŘENÝ PRACH TOUR
22.5.2020 19:00Ľudová hudba Stana Baláža - poňevirki 2020
22.5.2020 19:00Symfonický orchester SRo - 7. koncert sezóny
22.5.2020 22:00RONIE DOMINO TOUR 2020
23.5.2020 19:00Kandráčovci & OLDIES DISCO
23.5.2020 22:00RONIE DOMINO TOUR 2020
24.5.2020 19:00Malý veľký muž so SĽUK-om
28.5.2020 19:00FRIDA - Maľovať a milovať
29.5.2020 20:00Ventil SK
29. - 30.5.2020 18:00CITY FEST 2020
30.5.2020 19:00Ťapákovci / DJZ Prešov
30.5.2020 20:00THE GENTLEMEN SLOVAKIA - DEŇ ŽIEN - Trnava
30.5.2020 21:00KALI a PETER PANN ALE NE koncert
30.5.2020 21:00KALI a PETER PANN ALE NE koncert
1.6.2020 19:00Odchody vlakov
1.6.2020 19:00Klamstvo
4.6.2020 18:30Miro Gavran: Bábka
6.6.2020 11:00Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2020
6.6.2020 14:00Vítanie Leta
7.6.2020 20:00FRIDA na zámku - muzikál
9.6.2020 19:30HONZA NEDVĚD na zámku
10.6.2020 19:30Made in Slovenskooo
11.6.2020 17.00Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!
12.6.2020 19:00Symfonický orchester SRo - 10. koncert sezóny
13.6.2020 19:00SUNFEST OPEN AIR 2020
14.6.2020 16:00Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!
15.6.2020 17.00Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!
18.6.2020 17:00Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!
18.6.2020 19:00Slovenská filharmónia, cyklus B
19.6.2020 20:00Beatles show-The Backwards
20.6.2020 20:30Noc na Karlštejně – muzikál
23.6.2020 20:00LUCIE 2020
27.6.2020 10:30Sergej Prokofiev: Peter a vlk
27.6.2020 21:00Saragossa Band
27.6.2020 21:00SIMA BOMBÍM koncert
1.7.2020 20:00LENNY KRAVITZ: HERE TO LOVE TOUR 2020
11.7.2020 20:00KANDRÁČOVCI a hostia
11.7.2020 20:00Sima Martausová a Sláčikové kvarteto
15.7.2020 20:00 Peter Nagy a Indigo
17.7.2020 20:00Adam Ďurica
17.7 - 19.7.2020 18:00Countryfest Bohunice 2020
18.7.2020 20:00TUBLATANKA
24.7.2020 16:00OKEY LETO mini
24.7.2020 20:00Dvojkoncert:Z.Smatanová/R.Opatovský
25.7.2020 12:00SunDance Festival 2020 – PartyBoat (Monday Housin by Martin Cehelsky)
26.7.2020 18:00Slížovica tour
26.7.2020 19:30VÁCLAV NECKÁŘ na zámku
29.7.2020 19:30SLIPKNOT: WE ARE NOT YOUR KIND
29.7.2020 20:00Katka Knechtová
30.7.2020 18:00POLEMIC & LE PAYACO V INPARKU
30.7.2020 19:00HORÚCA SPRCHA
1.8.2020 16:00OKEY LETO mini - Lubeník
8.8.2020 19:00IBIZA PARTY LOĎ, Námestovo
8.8.2020 19:00Open Jazz Fest
8.8.2020 20:00Robo Grigorov a VENTIL SK
14.8.2020 16:00OKEY LETO mini - Svit
16.8.2020 20:00TRI ESÁ / Vojtek, Rikkon, Slováček v InParku
20.8.2020 19:30Katarína Knechtová + špeciálny hosť f.s. Šarišan
21.8.2020 19:00VIDIEK & BOBAN MARKOVIČ ORKESTAR v InParku
21.8.2020 19:30Katarína Knechtová + špeciálny hosť f.s. Šarišan
22.8.2020 16:00OKEY LETO mini - Brezno
24.8.2020 19:00ABBA Slovakia na zámku
28.8.2020 18:00INEKAFE - LETO 2020 TOUR ŽILINA
28.8.2020 20:00Czecho Slovak DJ NIGHT
29.8.2020 16:00Ukončenie leta 2020
29.8.2020 19:00INEKAFE - LETO 2020 TOUR TRENČÍN
30.8.2020 17:00Veronika Rabada - koncert
3.9.2020 19:00Slížovica tour
6.9.2020 17:00Veronika Rabada - koncert
7.9.2020 18:00Kvarteto
8.9. 2020 19:00TITANIC
8.9.2020 20:30Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 34
9.9. 2020 19:00TITANIC
10.9.2020 18:00Katarína Koščová – Hranica dažďa
11.9.2020 19:30DEŇ, KEĎ SME BOLI MAJSTRI SVETA čiže Slovenskóóó!
11.9.2020 21:00Kotleba, Slanický ostrov divadla
14.9.2020 19:30TAXI BRATISLAVA (tekutá realita)
15.9.2020 19:00VADER (pl) + CHRONOSPHERE (gr) + FALLCIE
17.9.2020 18:00Bratislava Hot Serenaders na lodi
17.9.2020 19:30Bahamy
18.9.2020 18:00Lenka Filipová v Tvrdošíne
18.9.2020 20:00Janko Lehotský a MODUS memory
18.9.2020 21:00HAPPY NIGHT - Igor Kmeťo st.
19.9.2020 09:00Comics salón 2020 33.ročník
19.9.2020 19:00Sklenený zverinec
19.9.2020 20:00Morena band - Andrea Bučko & Dominika Kavaschová
20.9.2020 18:30Moliére Lakomec
20.9.2020 19:00Ujo Vankúšik
21.9.2020 19:00Josef Švejk
23.9.2020 19:00Masaryk/Štefánik
24.9.2020 19:30Kam chodí Oscar Wilde na večeru
25.9.2020 19:30Bohyňa vo vani
25.9.2020 23:00KALI & Peter Pann /Claudia/Terapia/
26.9.2020 19:00INEKAFE - LETO 2020 TOUR NITRA
26.9.2020 19:30Matrix
26.9.2020 20:00 Dorota Nvotová a band
28.9.2020 19:00Lord Norton a Sluha James (Po dvadsiatich rokoch)
30.9.2020 19:00Odchody vlakov
30.9.2020 19:30Tri a pol ženy
1.10.2020 19:00Sylvia
2.10.2020 20:00PROXENTA Jazz Night vol. 10
2.10.2020 20:00SIMA – BOMBÍM Tour
3.10.2020 10:00Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!
3.10.2020 16:00 Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!
4.10.2020 10:00Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!
5.10.2020 19:00Podfuk
5.10.2020 19:00Klamstvo
6.10.2020 19:00LADY OSCAR
7.10.2020 19:00LADY OSCAR
7.10.2020 20:00Vinny Appice band / Holy Diver tour
9.10.2020 18:30KOLLÁROVCI
9.10.2020 21:00PIL C 2086 TOUR, v City Club, Trnava
10.10.2020 21:00 PIL C 2086 TOUR, v Urban Spot, Banská Bystrica
12.10.2020 19:00Čachtická pani - v DK Trnava
12.10.2020 19:0056. MHJ - Skupina Neřež - Sázavský & Vřešťál
14.10.2020 20:00Zvrhlá Margaret
17.10.2020 21:00PIL C 2086 TOUR,v Ateliér Babylon, Bratislava
18.10.2020 16:00Peter Pan - muzikál pre deti
19.10.2020 19:00Čachtická pani - v Spoločenský pavilón, Košice
19.10.2020 19:00Šialené nožničky
21.10.2020 19:00Talk show s Tatianou Dykovou
23.10.2020 20:00MARPO & trouble gang
26.10.2020 19:00Čachtická pani - v Aréna Poprad
26.10.2020 19:00Zkurvení Havlisti
28.10.2020 19:00Něžná je noc
31.10.2020 20:00BEE Bakare Trio ( UK, Nigéeria)
6.11.2020 20:00Lauren Henderson (USA)
14.11.2020 16:00Peter Pan - muzikál pre deti
7.11.2020 21:00 PIL C 2086 TOUR,v Rock Fabric, Poprad
7.11.2020 21:00ULTRA COLOR of Bratislava by WORLD IS MINE
11.11.2020 19:00Divadlo Bolka Polívky - Klíšte
Zoznam priebežne aktualizujeme.

Dôležitý oznam! Informácie o aktuálnej prevádzke na predajných miestach Ticketportal"

Vážení klienti,

v súčasnosti máme otvorené predajné miesto Ticketportal v OC Central Bratislava. O dátume otvorenia ostatných Vás budeme informovať prostredníctvom našej webovej stránky. Dovtedy budeme Vaše požiadavky vybavovať prostredníctvom elektronickej komunikácie. Prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali na help@ticketportal.sk v prevádzkových hodinách: pondelok -  piatok od 9:00 hod do 21:00 hod.

Top