Detail info
Close

AC/DC Tribute Show Highway to Symphony with Symphony Orchestra

AC/DC Tribute Show Highway to Symphony with Symphony Orchestra

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

AC/DC Tribute Show “Highway to Symphony” with Symphony Orchestra

Vypočuť si piesne legendárnych AC/DC naživo na koncerte je snom všetkých milovníkov rocku! „Highway to Symphony“ je šou, ktorá mení sny na skutočnosť! Prvý a jediný koncert so symfonickým orchestrom je poctou preslávenej kapele AC/DC za účasti špeciálne pozvaných hviezd: Jacka Frosta (najlepší hlas Bona Scotta) a skupiny The Jack. Táto show jednoducho nemá obdobu!

V jeden večer sa javisku stretnú dve epochy! AC/DC a symfonický orchester, klasika a súčasnosť. Silná energia koncertov nenechá ľahostajným ani jedného z tisícok poslucháčov všetkých vekových skupín.

Kultové obdobie „vysokonapäťového“ rock'n'rollu, nerozlučne spojené s osobnosťou Bona Scotta, zosobňuje oficiálny hlas Bona – Jack Frost. Jack Frost, vokalista tribute kapely The Jack, je podľa fanklubov AC/DC najlepší hlas Bona Scotta na svete!

A druhé obdobie úspechu austrálskych rockerov sa spája s Brianom Johnsonom, ktorého v šou stelesní hosťujúci vokalista Dodo „Brian“ Šimún.

"The Jack" je AC/DC tribute kapela a symfonický orchester "Lords Of The Sound", to sú 2 hodiny vysokonapäťového austrálskeho rock'n'rollu v tom najlepšom živom podaní.

Divákov čaká obrovská výbušná šou: najlepšie hity a gitarové riffy dvoch epoch austrálskych rockerov, prekypujúca energia, symfonické integrácie a interpretácie hard rocku, ohromujúci zvuk čo najvernejší originálu! A to najdôležitejšie – fantastické emócie pri piesňach vašich obľúbených AC\DC!

Spojenie rock'n'rollu kapely AC/DC so symfonickým orchestrom sa uskutoční po prvýkrát! Jedinečná show, čistá energia austrálskeho rocku, zvuk plný drivu a harmónia symfonického orchestra v novom šate vyvolajú fantastické emócie! Dve epochy AC/DC v jednom programe – „Highway to Symphony“.

www.highwaytosymphony.com

19:00 - open door foje
19:30 - open door sála
20:00 - začiatok predstavenia
Dĺžkaka koncertu 2 h

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - AC/DC Tribute Show Highway to Symphony with Symphony Orchestra - 13.6.2024, 15.6.2024, 16.6.2024 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie AC/DC Tribute Show Highway to Symphony with Symphony Orchestra,

ktoré sa malo konať dňa 13.6.2024 o 20:00 hod. v STARS auditorium, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

ktoré sa malo konať dňa 15.6.2024 o 20:00 hod. v Posádkový klub - ODA Trenčín, je ZRUŠENÉ!

ktoré sa malo konať dňa 16.6.2024 o 20:00 hod. v Tennis Point, Žilina, je ZRUŠENÉ!

 

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top